• خانه
  • اخبار
  • اپل تی‌وی اواخر امسال ارزان‌تر می‌شود تا شکاف با رقبا را کاهش دهد

اپل تی‌وی اواخر امسال ارزان‌تر می‌شود تا شکاف با رقبا را کاهش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل تی‌وی اواخر امسال ارزان‌تر می‌شود تا شکاف با رقبا را کاهش دهد

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو، این شرکت قصد دارد در نیمه دوم سال 2022 نسخه جدیدی از Apple TV را معرفی کند که احتمالاً برای کاهش فاصله با قیمت کمتری نسبت به نسل قبل عرضه می شود. با رقبای خود

مدل ارزان تر اپل تی وی

Ku در لایحه امروز توییتر او گفت که Apple TV جدید ساختاری بهبود یافته اما ارزان‌تر خواهد داشت که نشان می‌دهد قیمت دستگاه می‌تواند برای رقابت با سایر پخش‌کننده‌های رسانه مانند Google Chromecast، Amazon Fire TV و Roku پایین‌تر باشد.

اپل تی‌وی 4K فعلی که در آوریل 2021 عرضه شد، با قیمت 179 دلار با حافظه 32 گیگابایتی و 199 دلار با حافظه 64 گیگابایتی عرضه شد، در حالی که نسل قبلی Apple TV HD با قیمت 149 دلار با حافظه 32 گیگابایتی عرضه شد. در مقایسه، پخش کننده های Chromecast و Roku با قیمت کمتر از 50 دلار و بسیاری از گزینه های دیگر با قیمت کمتر از 100 دلار در دسترس هستند.

هر دو نسل دوم (2010) و نسل سوم (2012) اپل تی وی در زمان عرضه 99 دلار قیمت داشتند و اپل در نهایت قیمت مدل نسل سوم را به 69 دلار کاهش داد. بنابراین اولویت برای Apple TV زیر 100 دلار وجود دارد.

مدل ارزان تر اپل تی وی

مدل ارزان تر اپل تی وی

همچنین یک سرویس اشتراک ویدیو + Apple TV در حال حاضر در پلتفرم‌هایی مانند Fire TV و Roku در دسترس است، اما مدل رقابتی‌تر اپل تی‌وی همچنان می‌تواند فروش دستگاه را افزایش دهد و به جذب مشترکین بیشتر برای سرویس پخش، که با Netflix و Disney رقابت می‌کند، کمک کند.

نسل دوم Apple TV 4K نسل اول Apple TV در آوریل 2021 در بیش از سه سال و نیم عرضه شد، با ویژگی های کلیدی جدید از جمله کنترل دوگانه بازطراحی شده با پشتیبانی از دستیار صوتی سیری، تراشه سریعتر A12 Bionic، پورت HDMI 2.1 و Wi-Fi Fi 6.

نظر شما در مورد امکان ارائه و عرضه مدل ارزان تر اپل تی وی در نیمه دوم سال جاری چیست؟