منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل تولید iMac 27 اینچی خود با تراشه اینتل را متوقف کرد

اپل تولید iMac 27 اینچی خود با تراشه اینتل را متوقف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل تولید iMac 27 اینچی خود با تراشه اینتل را متوقف کرد

اپل بالاخره تولید Imec 27 اینچی را متوقف کرد. دقایقی پس از رویداد Peek Performance دیروز، جدیدترین iMac مجهز به اینتل از فروشگاه آنلاین این شرکت حذف شد.

تولید IMAC 27 اینچی را متوقف کنید

این خبر تعجب آور نیست. از زمانی که اپل اعلام کرد از تراشه های خود استفاده می کند، گمانه زنی هایی مبنی بر پایان iMac اینتل وجود دارد. با این حال، IMAC 27 اینچی پس از رویداد Spring Loaded بهار گذشته، جایی که 24 اینچ M1 IM ارائه شده، هنوز موجود است. در آن زمان، این تصمیم منطقی به نظر می رسید، زیرا واقعاً هیچ گزینه دیگری برای افرادی که خواهان صفحه نمایش دسکتاپ بزرگتر هستند که مانیتور گران قیمت Pro Display XDR را نداشته باشند، وجود نداشت.

اما اکنون با معرفی نمایشگر نمایش استودیو اپل دلیل کمتری برای حفظ IMAC 27 اینچی دارد. صفحه نمایش استودیویی 5K را در یک پنل 27 اینچی و همچنین یک وب کم 12 مگاپیکسلی فوق عریض را نشان می دهد. اینها همه به‌روزرسانی‌هایی برای iMac 2020 هستند که نگهداری آن را بسیار بی‌فایده می‌سازد.

تولید Imec 27 اینچی

تولید Imec 27 اینچی

با این حال، تفاوت زیادی بین IMAC 24 اینچی وجود دارد که از 1299 دلار شروع می شود و مک مینی M1 یا مک استودیو همراه با استودیو Dipsley. نمایش استودیو از 1599 دلار و مک استودیو از 1999 دلار شروع می شود. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است با یک آی مک بزرگتر با تراشه اختصاصی خود وارد بازار شود، اما هنوز اطلاعاتی در مورد زمان معرفی رسمی این دستگاه وجود ندارد.

با این حال، آی مک 27 اینچی تولید متوقف شدجدیدترین مک به اینتل مجهز نیست. اپل در حال حاضر مک پرو و ​​همچنین مک مینی اینتل را در سبد محصولات خود به فروش می رساند.

اکنون اپل با یک صفحه نمایش استودیویی 27 اینچی که می تواند به هر مکی متصل شود، به وضوح به یک کامپیوتر رومیزی همه کاره بزرگ نیاز دارد. آی‌مک 24 اینچی اکنون تنها رایانه رومیزی همه‌کاره است که توسط اپل ارائه می‌شود.

نظر شما در مورد توقف تولید تراشه 27 اینچی اینتل چیست؟