• خانه
  • اخبار
  • اپل توسعه دهندگان را مجبور می کند تا گزینه ای برای حذف یک حساب کاربری اضافه کنند

اپل توسعه دهندگان را مجبور می کند تا گزینه ای برای حذف یک حساب کاربری اضافه کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل توسعه دهندگان را مجبور می کند تا گزینه ای برای حذف یک حساب کاربری اضافه کنند

توسعه دهندگان به زودی باید از گزینه حذف یک حساب کاربری در برنامه های خود بنا به درخواست اپل استفاده کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، اپل تصمیم دشوار دیگری را در اپ استور اجرا خواهد کرد که توسعه دهندگان چاره ای جز اعمال چنین محدودیت هایی نخواهند داشت. البته برخی از محدودیت های این شرکت برای مصرف کنندگان مفید است. یکی از این دستورالعمل ها مربوط به قانون جدید اپ استور است که به زودی توسط این شرکت معرفی خواهد شد.

بنابراین، توسعه دهندگان باید علاوه بر بخش ثبت نام، گزینه ای برای حذف اکانت در برنامه خود اضافه کنند. فرض بر این است که این قانون از 19 تیرماه امسال برای تمامی شرکت ها لازم الاجرا شود. بر اساس انتشار اخیر اپل در وب سایت توسعه دهندگان این شرکت ها تا 31 جولای، آنها می توانند برای گزینه حذف حساب کاربری اقدام کنند. تمامی اپلیکیشن هایی که دارای دکمه ایجاد حساب کاربری هستند نیز باید به کاربر امکان حذف آن را بدهند.

به این ترتیب، افراد مجبور نخواهند شد مسافت های طولانی را طی کنند یا برای حذف حساب خود با پشتیبانی شرکت تماس بگیرند. علاوه بر این، مصرف کنندگانی که در کشورهایی زندگی می کنند که قوانین سختگیرانه حفاظت از داده ها را ندارند، می توانند از این ویژگی استفاده کنند. به گفته اپل، صرفاً مسدود کردن یا غیرفعال کردن حساب کافی نیست، بلکه باید دکمه ای برای حذف دائمی حساب وجود داشته باشد و کاربر بتواند به راحتی آن را پیدا کند.