• خانه
  • اخبار
  • اپل به زودی شارژر جدید GaN با 30 وات و ابعاد جمع و جور معرفی خواهد کرد

اپل به زودی شارژر جدید GaN با 30 وات و ابعاد جمع و جور معرفی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل به زودی شارژر جدید GaN با 30 وات و ابعاد جمع و جور معرفی خواهد کرد

اپل معمولاً در پذیرش آخرین استانداردهای دنیای فناوری با تأخیر مواجه می‌شود، بنابراین ممکن است عرضه شارژر با فناوری جدید GaN (نیترید گالیوم) برای این شرکت جذاب نباشد. این به این دلیل است که رقبا مدت‌هاست شارژر GaN خود را برای محصولات مختلف با گزینه‌های شارژ متفاوت عرضه کرده‌اند. با این حال، تحلیلگر اپل، مینگ چی کو، اخیرا پیش بینی کرده است که این شرکت شارژر جدید 30 واتی با فناوری GaN و اندازه کوچک را تا پایان سال 2022 معرفی خواهد کرد.

شارژر جدید GaN اپل

رفتار – اخلاق مینگ چی کو، شارژر 30 واتی GaN اپل ممکن است اواخر امسال در دسترس باشد. این تحلیلگر بیان می کند که آداپتور شارژر طراحی جدیدی دارد که یکی از ویژگی های فیزیکی است که شارژرهای GaN را از سایر مدل های رایج متمایز می کند. به عبارت دیگر، چنین شارژرهایی اندازه بسیار جمع و جور دارند و در عین حال قدرت یکسانی را ارائه می دهند و به راحتی در جیب حمل می شوند.

پیش از این شایعه شده بود که این شرکت بر روی یک شارژر 65 واتی GaN کار می کند، اما این محصول هرگز معرفی نشد. گفته می شود TSMC و Navitas Semiconductor این آداپتور را به صورت انبوه تولید می کنند، اما همانطور که در بالا ذکر شد، اپل هرگز آن را ارائه نمی دهد. با این حال، آداپتور 30 ​​واتی به این معنی است که اپل قصد دارد در آینده نزدیک این شارژرها را برای سری iPad و iPhone عرضه کند و احتمالاً در آینده شارژرهای GaN با وات بالاتر را برای دستگاه های مختلف خود توسعه خواهد داد.

شارژر جدید GaN اپل

شارژر جدید GaN اپل

اگر نمی دانستید، اولین شارژر 140 واتی GaN اپل با اتصال USB-C سال گذشته با مک بوک پرو 14 و 16 اینچی جدید این شرکت عرضه شد. در مقایسه با مدل های معمولی، این GaN از نظر اندازه نسبتا کوچک است و به همین دلیل است که شرکت ها به آن روی آورده اند.

با فرض اینکه اپل چنین محصولی را ارائه نمی دهد، در حال حاضر شارژرهای فشرده و کارآمد زیادی مبتنی بر USB-C برای دستگاه های جانبی شخص ثالث در دسترس هستند که این کار را برای شما انجام می دهند و مهمتر از همه، آنها احتمالاً موارد بیشتری را ارائه می دهند. شرکت انجام می دهد..

نظر شما در مورد امکان معرفی شارژر جدید 30 واتی با فناوری GaN از غول کوپرتینویی چیست؟