منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل به آمریکایی ها اجازه می دهد گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند

اپل به آمریکایی ها اجازه می دهد گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل به آمریکایی ها اجازه می دهد گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند

اپل با تهیه ابزار و قطعات لازم برای گوشی هایی مانند آیفون 12، آیفون 13 و SE به آمریکایی ها کمک می کند تا گوشی های خود را در خانه تعمیر کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، تمامی کاربران آمریکایی از این پس می توانند برای تعمیر گوشی خود ابزار و قطعات لازم مربوط به گوشی های آیفون را به صورت مستقیم از این شرکت خریداری کنند. پروژه تعمیر سلف سرویس اپل در ایالات متحده در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

در این پروژه تمامی کاربران قادر به تعمیر آیفون در منزل خواهند بود. به گفته اپل، این پروژه بیش از 2000 قطعه و ابزار جداگانه را به مصرف کنندگان می فروشد. پروژه تعمیر سلف سرویس در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است. اما مصرف کنندگان سایر کشورها نیز ممکن است در آینده به این قطعات دسترسی داشته باشند.

اپل قصد دارد دستگاه های دیگری را نیز به این پروژه اضافه کند. برای خرید قطعات تعویض آیفون، مصرف کنندگان نیز به فروشگاه اپل در تعمیر سلف سرویس مراجعه خواهند کرد. همچنین تمامی کاربرانی که قصد خرید ابزار را ندارند می توانند با قیمت ۴۹ دلار به مدت ۷ روز از کیت ابزار استفاده کنند. اپل سیاست های شرکتی خود را تغییر داده است تا به مشتریان پروژه تعمیر سلف سرویس ارائه دهد تا در دسترس بودن قطعات را کاهش دهد. به این ترتیب کاربران تنها از قطعات رسمی برای تعمیر آیفون استفاده می کنند. علاوه بر این، مصرف کنندگان می توانند با اطمینان قطعات اصلی را مستقیماً از اپل خریداری کنند.