• خانه
  • اخبار
  • اپل از USB-C در AirPads، Magsif و سایر لوازم جانبی آیفون 15 استفاده گسترده ای می کند

اپل از USB-C در AirPads، Magsif و سایر لوازم جانبی آیفون 15 استفاده گسترده ای می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل از USB-C در AirPads، Magsif و سایر لوازم جانبی آیفون 15 استفاده گسترده ای می کند

گزارش های جداگانه هفته گذشته مینگ چی کو و بلومبرگ حاکی از آن است که اپل قصد دارد از پورت مورد استفاده در سری آیفون 15 استفاده کند. از Lightning تا USB-C تغییر دادن. به تازگی، کو او این بیانیه را تایید کرد و گفت که اپل سایر محصولات فعلی را به پورت لایتنینگ، از جمله ایرپاد، بسته باتری و سایر لوازم جانبی، در جدول زمانی مشابه USB-C مجهز خواهد کرد.

استفاده گسترده از USB-C توسط اپل

در مورد اینکه چرا اپل در نهایت آیفونی با پورت USB-C عرضه می کند، Ku توضیح می دهد که هدف اولیه این شرکت از ارائه یک گوشی بدون هیچ پورت احتمالاً بسیار بلندپروازانه بوده است. کو و سایر منابع در ابتدا گفتند که اپل قصد دارد تا سال 2021 یک آیفون بدون درگاه شارژ عرضه کند و در حالی که هنوز چنین محصولی را آزمایش می کند، بعید است که به زودی در دسترس قرار گیرد.

Kuo امروز توضیح می دهد که آیفون غیرورزشی به دلیل محدودیت های فعلی فناوری بی سیم و اکوسیستم نابالغ MagSafe مشکلات بیشتری ایجاد می کند.

علاوه بر عرضه آیفون USB-C، کو امروز اعلام کرد که اپل نسخه های جدیدی از محصولات USB-C خود را که در حال حاضر از طریق لایتنینگ شارژ می شوند، عرضه خواهد کرد. از جمله لوازم جانبی AirPods، Magic Keyboard، Magic Trackpad و Magic Mouse برای Mac و لوازم جانبی MagSafe Battery Pack برای iPhone.

استفاده گسترده از USB-C توسط اپل

استفاده گسترده از USB-C توسط اپل

سایر محصولات دارای پورت لایتنینگ (مانند AirPods، صفحه کلید جادویی / Trackpad / ماوس، باتری MagSafe) نیز در آینده به USB-C تغییر خواهند کرد.»

چیزی که کو امروز اعلام کرد این است که اپل به آرامی اما مطمئناً روند حذف کانکتور لایتنینگ را در تمام محصولات و لوازم جانبی خود آغاز می کند. هنگامی که معاون ارشد اپل، فیل شیلر، برای اولین بار کانکتور لایتنینگ را در سپتامبر 2012 معرفی کرد، توضیح داد که لایتنینگ استاندارد اپل برای شارژ «در دهه آینده» خواهد بود.

یکی از احتمالاتی که من آن را رد نمی کنم این است که برخی از لوازم جانبی اپل از پیش مجهز به USB-C هستند. این امر افراد بیشتری را تشویق می‌کند تا قبل از تعویض آیفون در سال 2022، کابل‌های شارژ USB-C و آداپتورهای شارژ را از این شرکت خریداری کنند.

نظر شما در مورد برنامه های اپل برای معرفی USB-C در آیفون و سایر محصولات مانند AirPods چیست؟