• خانه
  • اخبار
  • اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای بیرون پوسته استفاده خواهد کرد

اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای بیرون پوسته استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای بیرون پوسته استفاده خواهد کرد

اگرچه با معرفی نسل چهارم گوشی های تاشوی سامسونگ در مقیاس تجاری عقب نمانده ایم، اما هنوز محصولات تاشوی اپل تولید نشده اند. خبرها حاکی از آن است که اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای نمایشگر خارج از گوشی با تاشو استفاده خواهد کرد.

محصول تاشو اپل با نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی

مانیتورهای جوهرافشان به طور کلی تک رنگ هستند. با این حال، این نوع فناوری نیز رشد کرده است و اگر به خاطر داشته باشید، حدود 2 سال و نیم پیش گوشی هایسنس با نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی رسما ارائه شد.

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل می گوید کوپرتینویی ها در حال آزمایش نمایشگر خارجی با جوهر E برای دستگاه تاشو خود هستند. هفته گذشته پس از شایعاتی مبنی بر اینکه اپل در حال آزمایش پنل های تاشو برای آیفون و آیپد آینده خود است، گزارش جدیدی منتشر شد که انتظار می رود در حدود سال 2025 وارد بازار شوند.

شرکت تایوانی E Ink Corporation یکی از بزرگترین تولید کنندگان نمایشگرهای جوهر الکترونیکی و تامین کننده کلیدی بسته آمازون کیندل است. این شرکت همچنین پنل های رنگی با جوهر الکترونیکی تولید می کند که آشکارا اپل به آن علاقه مند است.

اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای بیرون پوسته استفاده خواهد کرد اپل از یک نمایشگر رنگی با جوهر الکترونیکی برای بیرون پوسته استفاده خواهد کرد

مزیت بزرگ پنل های جوهر الکترونیکی نسبت به پنل های OLED و LCD سنتی مصرف انرژی پایین آنهاست، در حالی که نقطه ضعف اصلی آن نرخ تازه سازی است.

با توجه به اینکه شرکت هایی مانند E Ink بر روی انواع جدیدی از نمایشگرهای جوهر الکترونیکی، از جمله پنل های تاشو و قابل جابجایی کار می کنند، مطمئناً شاهد پیشرفت های جالبی خواهیم بود. ما امیدواریم که این فناوری به اندازه کافی توسعه یابد تا در آینده نزدیک توسط سازندگان گوشی های هوشمند به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد.

نظر شما چیه؟ آیا فکر می کنید اپل دستگاه تاشو تولید خواهد کرد؟