• خانه
  • اخبار
  • اپل آی پاد تاچ تنها یک روز پس از توقف تولید در ایالات متحده منقضی می شود

اپل آی پاد تاچ تنها یک روز پس از توقف تولید در ایالات متحده منقضی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل آی پاد تاچ تنها یک روز پس از توقف تولید در ایالات متحده منقضی می شود

همین دیروز به شما گفتیم که اپل آیپاد تاچ را به عنوان آخرین ابزار موسیقی ثبت شده خود تولید می کند. او برای همیشه متوقف شد. با این حال، این شرکت گفت که مشتریان هنوز هم می توانند یک آی پاد تاچ “تا زمانی که موجودی آن تمام شود” دریافت کنند. با این حال، به نظر نمی رسد که منابع این دستگاه دوام زیادی داشته باشد. زیرا این محصول به طور کامل در فروشگاه اینترنتی اپل در آمریکا به فروش می رسد.

موجودی Apple iPod Touch را بررسی کنید

از صبح روز چهارشنبه، هنوز چندین مدل آی‌پاد تاچ موجود بود که بیشتر آنها شامل نسخه‌هایی با حافظه 32 گیگابایتی بودند. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، دیگر امکان خرید مدل های iPod touch از وب سایت اپل وجود ندارد.

نسل هفتم iPod touch در شش رنگ مختلف موجود بود: خاکستری فضایی، نقره ای، صورتی، آبی، طلایی و قرمز. مشتریان می توانستند بین نسخه هایی با حافظه داخلی 32، 128 و 256 گیگابایت یکی را انتخاب کنند. با این حال، موجودی تمام مدل ها در ایالات متحده در حال حاضر تمام شده است. اگرچه هنوز صفحه نمایش لمسی آی پاد این محصول که در وب‌سایت رسمی اپل موجود است، قبلاً برچسب «فروخته‌شده» دارد.

با این حال، در کشورهای دیگر، مانند برزیل، کانادا، فرانسه و بریتانیا، هنوز هم می توانید برخی از مدل های iPod Touch را در فروشگاه اینترنتی اپل بیابید. با این حال، به نظر می رسد که اپل تنها چند دستگاه در انبار دارد، بنابراین دیری نمی گذرد که iPod Touch در سراسر جهان ناپدید می شود.

موجودی Apple iPod Touch را بررسی کنید

موجودی Apple iPod Touch را بررسی کنید

برای کسانی که در ایالات متحده هنوز گزینه خرید جدیدترین iPod Touchs موجود را دارند، هنوز چندین فروشگاه فیزیکی اپل با این دستگاه وجود دارد. البته می توانید در فروشگاه های دیگر مانند آمازون به دنبال آی پاد تاچ بگردید.

اگرچه تا زمان معرفی رسمی هیچ شایعه ای انتظار پایان تولید آی پاد تاچ را نداشت، اما دور از ذهن نبود. آی‌پاد تاچ جدیدترین محصولی بود که با نام تجاری آی‌پاد عرضه شد، زیرا اپل قبلا تولید آی‌پاد نانو و آی‌پاد شافل را در سال 2017 متوقف کرده بود.

آخرین آی‌پاد تاچ در سال 2019 عرضه شد، اما هیچ تغییری نسبت به نسل قبلی خود نداشت، به جز تراشه A10 Fusion که عملکرد بالاتر و پشتیبانی طولانی‌تر از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را تضمین می‌کرد. آی پاد تاچ نسل هفتم نیز آخرین دستگاه رسمی 4 اینچی در خط تولید اپل بود.

نظر شما در مورد انقضای اپل آیپاد تاچ تنها یک روز پس از اعلام رسمی توقف تولید توسط این غول فناوری چیست؟