• خانه
  • اخبار
  • اپل آیفون 14 را با قابلیت های ماهواره ای عرضه کرد

اپل آیفون 14 را با قابلیت های ماهواره ای عرضه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل آیفون 14 را با قابلیت های ماهواره ای عرضه کرد

اپل اکنون در حال کار بر روی نسل بعدی آیفون است. گزارش جدید نشان می دهد که علاوه بر طراحی مجدد مدل های آیفون 14 خانواده پرو 14، احتمالا این گوشی ها به قابلیت های ماهواره ای نیز مجهز خواهند شد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، نسل جدید آیفون تا چند ماه دیگر معرفی می شود. علیرغم زمان طولانی و معرفی گوشی های جدید، گزارش هایی از قابلیت های ماهواره ای در این نسل آیفون به گوش می رسد.

در گزارش های قبلی اعلام شده بود که آیفون 14 احتمالا 4 مدل خواهد داشت که در دو نسخه 6.1 اینچی و 6.7 اینچی عرضه خواهد شد. با این حال، مدل‌های 14 پرو و ​​پرو مکس کمی طولانی‌تر از آیفون 13 خواهند بود. زیرا اپل در این مدل آیفون یک شیار کپسولی‌شکل در بالای نمایشگر قرار داده است.

به گفته 9to5Mac، دو مدل آیفون 14 دارای تراشه A15 خواهند بود و دو مدل دیگر با تراشه معرفی نشده جدید اپل که احتمالا A16 نام دارد، عرضه خواهند شد. یکی دیگر از ویژگی های آیفون 14 اتصال ماهواره ای در مدل های جدید است. به گفته مینگ چی کو، اپل اکنون در حال کار بر روی یک ویژگی جدید ارتباطات ماهواره ای برای محصولات خود است. البته نمی توان دقیقاً گفت که آیا این فناوری در آیفون 14 عرضه می شود یا خیر. در این قابلیت امکان ارسال پیامک از طریق ماهواره وجود دارد.