منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل آیفون 13 و آیفون 13 پرو سبز رنگ را معرفی کرد: براق و مات به سبک اپل

اپل آیفون 13 و آیفون 13 پرو سبز رنگ را معرفی کرد: براق و مات به سبک اپل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل آیفون 13 و آیفون 13 پرو سبز رنگ را معرفی کرد: براق و مات به سبک اپل

دقایقی پیش اپل رنگ سبز آیفون 13 و آیفون 13 پرو را معرفی کرد. این دو نسخه جدید به رنگ سبز برای آیفون 13 و سبز آلپاین برای آیفون 13 پرو در دسترس هستند. تفاوت در افکت براق برای آیفون 13 و افکت مات برای آیفون 13 پرو است. اکنون مصرف کنندگان می توانند نسخه سبز رنگ این دو گوشی هوشمند را با قیمتی برابر با رنگ های دیگر تهیه کنند.

اپل آیفون 13 و آیفون 13 پرو سبز رنگ را معرفی کرد: براق و مات به سبک اپل

آیفون 13 و آیفون 13 پرو اکنون در رنگ های سبز و سبز آلپاین در دسترس هستند

قبلاً آیفون 13 را در رنگ های سفید، مشکی، آبی، صورتی و قرمز دیده بودیم. آیفون 13 پرو نیز در رنگ های خاکستری، طلایی، نقره ای و آبی عرضه شد.

اما اگر تا به حال به دنبال یک آیفون 13 یا آیفون 13 پرو با رنگ سبز بوده اید، اپل امروز رویای شما را به واقعیت تبدیل کرده است. این دو گوشی اصلا سخت افزار جدیدی نیستند. اپل تنها دو گوشی هوشمند دارد آیفون 13 و آیفون 13 پرو خود را با رنگ های جدید معرفی کنید.

افکت سبز مات در آیفون 13 پرو

افکت سبز مات در آیفون 13 پرو

سری آیفون 13 دارای تراشه قدرتمندی است A15 Bionic در دنیای واقعی ثابت شده و بهترین عملکرد را از نظر برنامه ها و بازی ها ارائه می دهد. اما این همه ماجرا نیست، به لطف پشتیبانی از Dolby Vision، دوربین‌هایی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که هنگام ضبط ویدئویی به سبک اپل، حواسشان را از هر سناریویی پرت می‌کنند!

علاوه بر این، حالت سینمایی تضمین می کند که در حین ضبط ویدیو، جلوه پرتره دریافت کنید. نیازی به گفتن نیست که این بهترین آیفونی است که می توانید هنگام عکاسی بخرید، با رنگ سبز مخصوص اپل.

آیفون 13 سبز درخشان

آیفون 13 سبز درخشان

مطمئناً چیزهای زیادی در مورد آیفون 13 و آیفون 13 پرو وجود دارد که اپل در معرفی امروز آن ها را بیان نکرده است زیرا مشخصات یکسان است. بنابراین، اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خانواده آیفون 13 هستید، این شما هستید و این ارائه پرچمدار اپل است.

آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس با صفحه نمایش A15 Bionic و 120 هرتز معرفی شدند!

قیمت و موجودی آیفون 13 و 13 پرو سبز رنگ

مصرف کنندگان در سراسر جهان باید تا جمعه 18 مارس 2022 یا به عبارتی 18 مارس 2014 منتظر بمانند تا آیفون 13 و آیفون 13 پرو را در رنگ سبز و آلپاین خریداری کنند. شما گفتید که قیمت نسبت به نسخه های قبلی تغییر نکرده است.

آیا رنگ سبز آیفون 13 و آیفون 13 پرو را دوست دارید؟ نسخه براق برای شما زیباتر است یا مات؟