• خانه
  • اخبار
  • اوه مزخرف! سقوط راننده آمازون در سپتیک تانک، فیلمبرداری آن برای TikTok، نجات یافت، مسیر را کامل کرد

اوه مزخرف! سقوط راننده آمازون در سپتیک تانک، فیلمبرداری آن برای TikTok، نجات یافت، مسیر را کامل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اوه مزخرف! سقوط راننده آمازون در سپتیک تانک، فیلمبرداری آن برای TikTok، نجات یافت، مسیر را کامل کرد

در مورد یک روز بد در محل کار صحبت کنید.

یک راننده تحویل آمازون که در خانه مشتری توقف کرده بود، در جایی که به نظر می رسد یک مخزن سپتیک است سقوط کرد. راننده با ایستادن در “لجن” تا زانو چندین فوت زیر زمین، این تجربه را در ویدئوهای TikTok مستند کرد.

با پوشیدن ژاکت آمازون، مرد، dovahkiin0103، دیده می شود که توسط دیوارهای گلی و ریشه های سوراخ احاطه شده است. او گفت: «زمین از زیر من بیرون آمد» و افزود که سعی کرده از آن بالا برود اما خاک بیشتری روی او کشیده شده است.

راننده در TikTok خود را به عنوان «پدری پیر/دریانوردی بازنشسته اینجا برای محتوا و گاهی شرمسار کردن بچه‌های من اینجا معرفی می‌کند!» ویدیوی او 7.4 میلیون بار دیده شده است (و زبان قوی دارد زیرا، خوب، او به گودال مدفوع افتاده است).

@dovahkiin0103

هنگام تحویل به خانه مشتری از کنار چاله ای گذشت که فرو ریخت و من را با خود برد! #baddayatwork #amazondspdriver

♬ صدای اصلی – Charles Amicangel945

در ویدئوی دوم، او به تماشاچیان اطلاع داد که آتش نشانی در راه است. او همچنین گفت که “خرگوش” خود را در آشفتگی مایع زیر پایش انداخته است و برای آن حفاری نمی کند. خرگوش وسیله ای است که رانندگان برای دیدن ایستگاه های مسیر خود از آن استفاده می کنند.

من واقعاً نمی‌خواهم در دل کسی بمیرم… هر چه اسم این چیزها را بگذاری. من در حال حاضر حتی نمی توانم فکر کنم.

@dovahkiin0103

♬ صدای اصلی – Charles Amicangel945

در ویدیوی سوم، راننده در حال بازگشت به ون خود بود که گفت حدود 100 ایستگاه دیگر باقی مانده بود که در چاله افتاد. او گفت آمازون شخصی را فرستاد تا حدود 50 مورد از این توقف ها را انجام دهد و او “خیلی خوب” بود و کار را تمام خواهد کرد.

این مرد گفت: پلیس، آتش نشانی، آمبولانس و بالگرد در محل حاضر شدند که با نردبان نجات یافت. به او گفته شد که وضعیت چقدر خطرناک است و ممکن است دیوارهای گودال اطراف او فرو ریخته باشد.

@dovahkiin0103

#amazondspdriver #baddayatwork

♬ صدای اصلی – Charles Amicangel945

مصیبت او در یک ساب ردیت به نام r/Wellthatsucks ظاهر شد.