• خانه
  • اخبار
  • اولین گوشی Nothing (به نام Nothing phone (1) و Nothing OS) تابستان امسال معرفی خواهد شد.

اولین گوشی Nothing (به نام Nothing phone (1) و Nothing OS) تابستان امسال معرفی خواهد شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین گوشی Nothing (به نام Nothing phone (1) و Nothing OS) تابستان امسال معرفی خواهد شد.

پس از انتشار تیزرهای مرموز در چند هفته اخیر، این برند جواب منفی او در نهایت تایید کرد که اولین گوشی هوشمند این شرکت نامگذاری شده است گوشی هیچی 1 تابستان امسال وارد بازار می شود. به عبارتی اولین گوشی Nothing با نام Nothing phone (1) و Nothing OS تابستان امسال معرفی می شود.

اولین گوشی بیهوده

بدون تماس تلفنی

بدون تماس تلفنی

در The Truth Today، کارل پی، مدیر عامل Nothing فاش کرد که Nothing Phone 1 دارای چیپست Qualcomm Snapdragon و پوسته سفارشی اندروید به نام است. هیچ سیستم عاملی من اجرا خواهم کرد.

از نظر فنی Nothing Phone 1 دومین محصول این شرکت خواهد بود. ناتینگ می‌گوید این گوشی طراحی نمادین خواهد داشت و اتصال یکپارچه با سایر دستگاه‌های موجود در اکوسیستم محصول Nothing ارائه می‌کند.

در حال حاضر هیچ چیز فقط یک محصول دیگر در بازار دارد و آن Airbnets Nothing Ear 1 با این حال آنها قبلا اعلام کرده اند که چهار محصول دیگر در چنته دارند. محصولات آینده احتمالاً با Nothing Phone 1 اتصال یکپارچه را ارائه خواهند کرد.

ایرباس Nothing Ear 1 با طراحی واضح و متفاوت به صورت رسمی معرفی شد

هیچ رابط کاربری سیستم عامل

اگرچه Pei در طول این رویداد چیزی در مورد Nothing Phone 1 فاش نکرد، اما به پوسته شخصی سازی شده Android Nothing اشاره کرد که طبیعتاً Nothing OS نامیده می شود. Notting ادعا می کند که این نرم افزار:

“این بر روی یک اکوسیستم باز و یکپارچه ساخته شده است که به طور یکپارچه محصولات Nothing را با محصولات دیگر برندهای پیشرو جهانی مرتبط و یکپارچه می کند.”

گفته شده که هیچ سیستم عاملی این بهترین ویژگی های “اندروید خالص” را ارائه می دهد و تجربه ای سریع، روان و شخصی را ارائه می دهد. تیزرهای قبلی Nothing ما را به این باور رساندند که Nothing OS مبتنی بر اندروید 12 خواهد بود. Nightingale همچنین وعده سه سال ارتقاء سیستم عامل و چهار سال به روز رسانی امنیتی برای دستگاه را داده است.

هیچ چیزی در پوسته اندروید دارای فونت، رنگ، گرافیک و صداهای سفارشی نیست که به متمایز شدن آن از سایر پوسته های موجود اندروید کمک کند. ناتینگ گفت طرفداران به زودی می‌توانند پیش‌نمایش Nothing OS را با لانچر آن، که در ماه آوریل در گوشی‌های هوشمند منتخب برای دانلود در دسترس خواهد بود، مشاهده کنند.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید کارلوپی می تواند بدون هیچ چیز به موفقیت دیگری مانند OnePlus دست یابد؟