• خانه
  • اخبار
  • اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس ممکن است در ماه جولای رونمایی شود

اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس ممکن است در ماه جولای رونمایی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس ممکن است در ماه جولای رونمایی شود

ظاهرا شایعات جدید حاکی از عرضه احتمالی اولین گوشی هوشمند پرچمدار مجهز به کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس در جولای سال جاری است. چیپست جدید جایگزین اسنپدراگون 8 نسل 1، تراشه پرچمدار فعلی این شرکت خواهد شد و باید در نیمه دوم سال 2022 برخی از گوشی های هوشمند مورد انتظار را تامین کند.

این اطلاعات از یک خبرچین در توییتر با تجربه نسبتاً قابل اعتماد تاکنون بدست آمده است. او در توییتی تاریخ انتشار مورد انتظار این دو گروه از دستگاه ها را مشخص کرد. این شرکت برای اولین بار تاریخ عرضه جدیدترین دسته از نسل اول گوشی های موبایل اسنپدراگون 888 و اسنپدراگون 8 را اعلام کرد. او سپس برنامه زمانی احتمالی برای عرضه اولین مجموعه از دستگاه های مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس را به اشتراک گذاشت.

او همچنین در حال حدس و گمان است که کدام گوشی های هوشمند با جدیدترین تراشه کوالکام مطابقت دارند. او انتظار دارد که این چیپست به OnePlus 10 Ultra، Motorola Frontier، Galaxy X-Fold 4 و برادر کوچکتر آن، X-Flip 4 و دیگران مجهز شود.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. با این حال، تاریخ های عرضه مورد انتظار برای دستگاه های مجهز به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس مطابق با جدول زمانی ارائه شده توسط اطلاعات دیگر در گذشته است.

به تعویق افتادن Snapdragon 8 Generation 1 Plus

به تعویق افتادن Snapdragon 8 Generation 1 Plus

عود مجدد ویروس کرونا در چین، کوالکام را شرمنده کرده است

باید یادت باشه چی گفتیم کوالکام عرضه تراشه جدید اسنپدراگون را که در ماه جاری انتظار می رفت به تعویق انداخت. ظاهرا دلیل آن مشکلات مربوط به مطالعه مجدد COVID-19 در چین است که در ترنجی برای شما نوشتیم. بنابراین گزارش های جدید با این خبر مطابقت دارد. متاسفانه در حال حاضر جزئیات کمی در مورد اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس وجود دارد. حتی این نام هنوز حدس و گمان است و به طور رسمی توسط کوالکام تایید نشده است. در غیاب اطلاعات رسمی، تنها اکنون می توان حدس زد که این تراشه چه چیزی را روی میز آورده است. به طور کلی، کارشناسان انتظار عملکرد بهتر GPU، سرعت CPU بهتر و مقداری بهینه سازی حرارتی را دارند. متاسفانه مشکل گرما چیزی است که نسخه استاندارد نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 با آن دست و پنجه نرم می کند.

به نظر می رسد برای اطلاعات بیشتر احتمالاً باید تا جولای امسال صبر کنیم. نظر شما چیه؟ پسندیدن منبع به گفته وی، آیا مشکلات عرضه دلیل تاخیر خواهد بود یا مشکلات ساخت چیپست مناسب توسط کوالکام و شرکای آن؟