• خانه
  • اخبار
  • اولین تصویر از آیفون 14 پرو طلایی اپل را تماشا کنید

اولین تصویر از آیفون 14 پرو طلایی اپل را تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین تصویر از آیفون 14 پرو طلایی اپل را تماشا کنید

ما می دانیم که خانواده آیفون 14 پرو احتمالاً دارای یک سوراخ برای صفحه نمایش هستند. به نظر می رسد که اپل بالاخره متقاعد شده است که ناچ را حذف کند. اگر می خواهید تصور کنید که نتیجه چه خواهد بود، می توانید اولین تصویر از آیفون 14 پرو طلایی اپل را در این مقاله تماشا کنید.

نمایشگر آیفون 14 پرو طلایی

نمایشگر آیفون 14 پرو طلایی

نمایشگر آیفون 14 پرو طلایی

دیروز همدیگر را دیدیم رندر CAD در iPhone 14 Pro اپل با طراحی سوراخ و کپسول نمایش عرضه شد. این رندر خام CAD به یک مثال تخیلی تر تبدیل شده است و خروجی به اولین رندر قابل اعتماد آیفون 14 پرو تبدیل شده است.

این رندر را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید:

شایعات و گزارشات تاکنون نشان می دهد که در صورت عدم وجود برش، از یک سوراخ برای پروژکتور نقطه ای Face ID استفاده شده است، در حالی که سوراخ کپسولی شکل ظاهراً دوربین جلو و سنسور مادون قرمز Face ID را در خود جای داده است. تصاویر CAD نشان می دهد که دیافراگم بلندگو نیز در فریم بالایی تعبیه شده است.

بر خلاف تصور بسیاری از مردم، پشت دستگاه تا حد زیادی بدون تغییر به نظر می رسد از آیفون 13 پرو، با آرایه ای از لنز سه گانه اصلی در برآمدگی دوربین که از شاسی بیرون زده است. در ماه سپتامبر، جان پروسر، افشاگر یوتیوب، گفت که آیفون 14 دارای شاسی ضخیم‌تری خواهد بود که اجازه نمی‌دهد جزیره دوربین هیچ گونه برآمدگی داشته باشد و لنز، فلاش LED و اسکنر LiDAR با پنل پشتی همسطح خواهند بود. اینجا مورد نیست نمایش داده شد.

نمایشگر آیفون 14 پرو طلایی

نمایشگر آیفون 14 پرو طلایی

منابع Prosser همچنین ادعا می‌کنند که مدل‌های جدید دارای دکمه‌های گرد بازطراحی‌شده برای بلندگوها و بلندگوها و میکروفون خواهند بود، اما دوباره، آخرین تصاویر CAD فقط همان دکمه‌ها و شبکه‌های مستطیلی شکلی را نشان می‌دهند که کاربران آیفون از قبل با آن آشنا هستند.

نظر شما در مورد این تصویر از آیفون 14 پرو طلایی چیست؟