• خانه
  • اخبار
  • اولین تصاویر از نماد احتمالی گوگل پیکسل 7 در ترنجی را ببینید

اولین تصاویر از نماد احتمالی گوگل پیکسل 7 در ترنجی را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین تصاویر از نماد احتمالی گوگل پیکسل 7 در ترنجی را ببینید

احتمالا هشت ماه تا عرضه سری گوگل پیکسل ۷ فاصله داریم، اما اولین تصاویر از طراحی گوگل پیکسل ۷ در فضای مجازی منتشر شد. این عکس ها به ما نشان می دهند که در سال 2022 چه انتظاراتی از گوشی های گوگل داریم. بیایید نگاهی به تصاویر اصلی گوگل پیکسل 7 در ترنجی بیندازیم.

این تصاویر تصاویر اولیه ای هستند که توسط یک افشاگر به نام xleaks7 به اشتراک گذاشته شده است. پس به خاطر داشته باشید که این تصاویر می توانند بسیار متفاوت از تصویر نهایی باشند.

نماد احتمالی Google Pixel 7

نماد احتمالی Google Pixel 7

پیکسل 7 چگونه خواهد بود؟

با قضاوت بر اساس این تصاویر فرضی، شبیه گوگل است تغییر بزرگی در ظاهر پیکسل 7 مشاهده نمی شود. البته این تعجب آور نیست، زیرا غول جستجوگر سال گذشته با معرفی پیکسل 6 ظاهر جدیدی را به محدوده خود ارائه کرد. بنابراین بعید است که این طراحی در آینده نزدیک تغییر زیادی کند.

با این حال، اگر به عکس ها دقت کنیم، مشخص می شود که حداقل تغییرات جزئی در طراحی وجود دارد. به نظر می رسد در حالی که چیدمان دوربین افقی منحصر به فرد در پشت ثابت باقی می ماند، چیدمان دوربین های داخل ممکن است تغییر کند.

نماد احتمالی Google Pixel 7

مشخصات غیر رسمی گوگل پیکسل 7

گوگل پیکسل 7 نیز ممکن است کمی کوچکتر از پیکسل 6 باشد، با اندازه های احتمالی 155.6 تا 73.1 در 8.7 میلی متر در مقایسه با 158.6 در 74.8 در 8.9 میلی متر، بنابراین در همه زوایا کمی کوچکتر از مدل قبلی خود خواهد بود.

علاوه بر این، یک خط در بالای گوشی دیده می شود که در نگاه اول به احتمال زیاد آنتن 5G است. این همان چیزی است که پیکسل 6 در مقایسه با آن کم داشت.

به نقل از یک سایت خبری عرصه تلفنبرای بقیه مشخصات، این گوشی بسیار شبیه به نسل قبلی خواهد بود که شامل قاب، اسکنر اثر انگشت، اسپیکر و دوربین جلو است. البته، اگر گوگل از برنامه انتشار سال گذشته پیروی کند، زمان زیادی برای یافتن اطلاعات بیشتر خواهیم داشت. پس در حال حاضر بهتر است مشخصات گوگل پیکسل 7 او مشکوک بود. تمامی اطلاعات فوق از جمله نمایشگر این دستگاه تا روز معرفی ممکن است بارها و بارها تغییر کند.

زمان زیادی تا معرفی سری پیکسل 7 باقی مانده است، آیا به این سری خوشبین هستید تا دیگر شکست ها و مشکلات پیکسل 6 تکرار نشود؟