منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اولین بازی موبایل Warcraft توسط بلیزارد در تاریخ 4 می ارائه خواهد شد

اولین بازی موبایل Warcraft توسط بلیزارد در تاریخ 4 می ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین بازی موبایل Warcraft توسط بلیزارد در تاریخ 4 می ارائه خواهد شد

بعید است که گیمر باشید و نام Warcraft را نشنیده باشید. بازی محبوبی که با انتشار عناوین جذاب خود توانسته سال ها جای خود را در دل گیمرها باز کند. اکنون زمان تجربه این عنوان فوق العاده موبایل است. همانطور که مشخص شد، بلیزارد اولین بازی موبایل Warcraft را در تاریخ 4 می ارائه خواهد کرد. اس ترنجی با من باش.

اولین بازی موبایل Warcraft به زودی توسط بلیزارد معرفی می شود

ناگفته نماند که Hearthstone که ابتدا به عنوان یک بازی تخته ای طراحی شد و سپس به دستگاه های تلفن همراه منتقل شد، اولین تجربه بلیزارد در بازار بازی های موبایلی بود. با وجود اعتراض طرفداران پس از نمایش بازی Blizzcon، به نظر می رسد Diablo Immortal یکی از مورد انتظارترین بازی های موبایلی سال باشد.

اولین بازی موبایل وارکرفت

ناگفته نماند که بلیزارد تصمیم گرفت با آوردن Immortal به کامپیوتر با طرفداران دیابلو آشتی کند. با این حال، Diablo Immortal همچنان یک عنوان موبایلی است، بنابراین تفاوت بین این دو نسخه بیشتر در کنترل ها است.

همانطور که گفته شد، به نظر می رسد بلیزارد تمرکز زیادی روی دستگاه های تلفن همراه دارد و همچنین قصد دارد گام های بزرگی بردارد. اگرچه اطلاعاتی در مورد بازی احتمالی Warcraft برای گوشی های موبایل داشتیم، اما شرکت آمریکایی تا چندی پیش وجود این بازی را تایید نمی کرد.

بازی موبایل Warcraft در سال 2022 توسط بلیزارد عرضه خواهد شد

مطابق با PhoneArenaاوایل این هفته، بلیزارد تایید کرد که عرضه رسمی اولین بازی موبایل، Warcraft، برای 3 می 2022، ساعت 10 صبح به وقت محلی برنامه ریزی شده است. نمی دانیم چه انتظاری داشته باشیم، اما احتمال اینکه این عنوان دیگری در Teamfight Tactics باشد را رد نمی کنیم. اوایل هفته آینده اخبار بیشتری در مورد این عنوان موبایل خواهیم شنید، پس برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا چنین بازی موبایلی می تواند به اندازه نسخه های دیگر محبوب باشد؟