منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اولین بازی اعلام شد، آمازون ستاره سابق NFL را به تیم فوتبال پنجشنبه شب اضافه کرد

اولین بازی اعلام شد، آمازون ستاره سابق NFL را به تیم فوتبال پنجشنبه شب اضافه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین بازی اعلام شد، آمازون ستاره سابق NFL را به تیم فوتبال پنجشنبه شب اضافه کرد

اولین بازی اعلام شد، آمازون ستاره سابق NFL را به تیم فوتبال پنجشنبه شب اضافه کرد
تونی گونزالس در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، در سال 2012 (عکس BigStock)

ستاره سابق رئیسان کانزاس سیتی و تالار مشاهیر NFL تونی گونزالس در این فصل به تیم پخش انحصاری آمازون در “پنجشنبه شب فوتبال” Prime Video می پیوندد.

گونزالس 17 سال در لیگ بازی کرد و تنها در لیگ NFL بودرهبر در زمان تاچ داون (111) زمانی که در سال 2013 بازنشسته شد، و همچنان رهبر تمام دوران در دریافت یارد (15127) در Tight and End است. او تجزیه و تحلیل و تفسیر را به عنوان بخشی از TNF ارائه خواهد کرد قبل از بازی، نیمه وقت و بعد از مسابقه پخش می شود و به یک تیم پخش می پیوندد که شامل گوینده بازی آل مایکلز و تحلیلگر کرک هرب استریت است.

گونزالس که در حال حاضر مشغول بازی در سریال درام Spectrum Originals Long Slow Exhale است، دوست دختر سابق لورن سانچز، دوست دختر فعلی جف بزوس، بنیانگذار آمازون است. گونزالس و سانچز با هم یک پسر بالغ دارند و در حال پیاده روی با بزوس دیده شده اند.

اضافه شدن گونزالس توسط راجر گودل، کمیسر NFL، در جریان درفت NFL در لاس وگاس در پنجشنبه شب، همراه با اخبار مربوط به اولین بازی که از پرایم پخش شد، روی صحنه اعلام شد. چیفز در تاریخ 15 سپتامبر در بازی مقابل AFC West میزبان سن دیگو چارجرز خواهد بود.

برنامه کامل «فوتبال پنجشنبه شب» ۲۲ اردیبهشت ماه اعلام می شود.

Prime Video اولین سرویس پخش است که بسته پخش ملی انحصاری را در طول فصل با NFL پخش می کند. قرارداد 11 ساله آمازون شامل 15 بازی از فصل عادی و یک بازی پیش فصل در سال است.

این بازی ها همچنین به صورت زنده از توییچ پخش خواهند شد و در ایستگاه های تلویزیونی زمینی در دو بازار خانگی تیم های رقیب در دسترس خواهند بود.