• خانه
  • اخبار
  • اولین آی پد و آیفون با صدف های اپل به زودی در دسترس نخواهند بود

اولین آی پد و آیفون با صدف های اپل به زودی در دسترس نخواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اولین آی پد و آیفون با صدف های اپل به زودی در دسترس نخواهند بود

محصولات تاشو اگرچه هنوز در حال ظهور و تکامل نیستند، اما همچنان جذابیت های خود را دارند. این موضوع باعث شده افراد زیادی به محصولات تاشو کوپرتینویی علاقه مند شوند. اما به نظر می رسد اولین آی پد و آیفون تاشو اپل به این زودی ها عرضه نخواهند شد. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

اولین آیپد و آیفون تاشو اپل چه زمانی معرفی می شود؟

با کمال تعجب، حدود سه سال طول کشید تا سامسونگ سعی کند یک گوشی تاشوی کاربردی برای فروش بیشتر این سری ارائه دهد. گلکسی زد فلیپ 3 دسترسی داشته باشید تا بتوانید از این گوشی استفاده کنید آیفون 13 همچنین از آخرین نمودارهای محبوبیت در کره پیشی گرفته و رهبری می کند. البته Z Flip 3 و Z Fold 3 در چند ماه اخیر در سراسر جهان بسیار موفق بوده اند و سهم قابل توجهی در رشد جهانی 309 درصدی بازار صدف در پایان سال 2021 نسبت به سال قبل داشته اند.

در حالی که سامسونگ اکنون گوشی های تاشو را آنقدر جدی می گیرد که سری گلکسی نوت برای توزیع و تبلیغ بهتر ضروری است Z تاشو 3 و Z Flip 3 حذف شد و با صدف جایگزین شد، اما اپل برای مدت طولانی به بازی ادامه می دهد و منتظر لحظه مناسب برای مسابقه است. همانطور که مشخص است، کلاس محصولات مد (تلفن های تاشو) به جای افزایش سرعت و کپی برداری از رقبای اصلی خود، به سمت توسعه نوآوری در سایر شرکت ها حرکت می کند.

ال‌جی ممکن است بتواند در تولید آی‌پد تاشو مشارکت کند

اگرچه سامسونگ از زمان عرضه گوشی های محبوب iOS شریک قابل اعتماد اپل و تامین کننده کلیدی صفحه نمایش آیفون است، ال جی احتمالا وارد عمل شده و اولین پروژه تاشو خود را جایگزین رقیب داخلی خود خواهد کرد. او کوپرتینوس ها را می برد. قبلاً چندین بار درباره این همکاری محبوب صحبت شده است، از جمله پاییز گذشته و کمتر از چند ماه پیش، اما نسخه کره ای TheElec امروز اعتبار بیشتری به این حدس و گمان می دهد و جزئیات به همان اندازه که شما انتظار دارید کوچک است. اتفاقی که بعید است به زودی در شبکه خرده فروشی رخ دهد.

آیفون تاشو

به طور خلاصه، تنها چیزی که اکنون می‌دانیم این است که ال‌جی در حال همکاری نزدیک با اپل برای توسعه یک پنل OLED تاشو برای تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌های شیشه‌ای بسیار نازک (به‌جای پوشش پلی‌آمید) است. بر اساس این توضیح مبهم، نمی توان گفت که آیا اپل قصد دارد ابتدا از پنل ال جی برای آی پد تاشو یا مک بوک خود استفاده کند.

خوشبختانه، مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، با پیش بینی جالبی گمانه زنی های بیشتری را انجام داده است. او می گوید یک محصول تاشو با صفحه نمایش کوچک قبل از یک محصول تاشو بزرگ که به نظر می رسد اندازه کوچکی در اولویت اپل برای توسعه محصولات تاشو باشد، معرفی خواهد شد. به عبارت دیگر احتمالا ابتدا آیپد تاشو معرفی می شود و پس از آن مک بوک تاشو و در نهایت آیفون تاشو در خط تولید اپل معرفی می شود.

حداکثر تا سال 2025 خبری از صدف های اپل نخواهد بود

چه زمانی انتظار داشتیم اولین آیفون تاشو اپل را در اوایل سال 2023 ببینیم؟ متأسفانه مطمئناً این اتفاق به زودی نخواهد افتاد و حتی پیش‌بینی قبلی Kuo برای این محصول در سال 2024 یک سال به تعویق افتاد و یک آی‌پد تاشو یا نوعی دستگاه هیبریدی تاشو بین آیفون و آی‌پد (به‌جای آی‌پد) در دستور کار قرار گرفته است. بدتر از آن، به نظر می رسد سال 2025 بهترین سناریوی جدید برای یکی از این محصولات باشد، به این معنی که می توانیم به ترتیب تا سال 2026 و 2027 منتظر اولین مک بوک تاشو و آیفون تاشو باشیم.

به گزارش سایت خبری PhoneArenaخانواده گلکسی ZFold شامل دستگاه‌هایی است که احتمالاً می‌توان آن‌ها را تلاقی بین یک تلفن معمولی و یک تبلت توصیف کرد، بنابراین اگر اپل موفق شود چنین محصولی را در سال 2025 عرضه کند، شاید برای رقابت با سامسونگ دیر نباشد.

در حال حاضر ادعا می شود که اپل به طور فعال در حال آزمایش یک صفحه نمایش OLED تاشو 9 اینچی PPI (پیکسل در هر اینچ) بین آیفون و آیپد است، اما واضح است که هنوز خیلی زود است که بگوییم. بگذارید واضح بگوییم، بنابراین اگر در مورد چشم انداز چنین دستگاه هیبریدی بین یک گوشی تاشو و یک تبلت هیجان زده نیستید، هنوز زمان زیادی برای تغییر این محصول وجود دارد.