• خانه
  • اخبار
  • انفجار میان مدت OnePlus باعث تصادف شد: OnePlus 2 دوباره در هند در حرکت است

انفجار میان مدت OnePlus باعث تصادف شد: OnePlus 2 دوباره در هند در حرکت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
انفجار میان مدت OnePlus باعث تصادف شد: OnePlus 2 دوباره در هند در حرکت است

سال گذشته، OnePlus گوشی هوشمند میان رده Nord 2 را در هند عرضه کرد. اما تاکنون چندین گزارش از انفجار میان رده وان پلاس منتشر شده است. متأسفانه برخی از این حوادث حتی منجر به سوختگی و جراحات شدید قربانیان شد. تا کنون این شرکت در بیشتر موارد آسیب وارده به دستگاه توسط نیروهای خارجی را علت این موارد عنوان کرده است. متأسفانه امروز گزارش‌هایی مبنی بر انفجار یک دستگاه OnePlus Nord 2 در حین تماس یک کاربر هندی منتشر شد. انتظار بیشتری در مورد این موضوع داشته باشید.

این حادثه برای اولین بار 10 روز پیش اعلام شد. به گفته این کاربر توییتر به نام لاکشای ورما، این وسیله در دستانش در حالی که برادرش صحبت می کرد منفجر شد! اما بدتر از آن، این انفجار باعث چسبیدن قطعات مذاب فلزی و پلاستیکی به کف دست و صورت این مصرف کننده هندی شد.

OnePlus جایگزین میان رده منفجر شده خود نمی شود

لاکشی در یک توییت حذف شده ادعا می کند که او و برادرش به مرکز خدمات OnePlus در دهلی نو رفته اند تا به دنبال راه حل باشند. این کاربر گزارش می دهد که مرکز خدمات مهلتی بین 2 تا 3 روز از قربانی درخواست کرده است. اما بعد با او تماس گرفتند تا دستگاه سوخته را پس بگیرد چون کاری از دستشان بر نمی آمد. بخشی از توییت او را در زیر مشاهده می کنید:

(خطاب به OnePlus در هند)

تبلیغات و معرفی گوشی های جدید خود را متوقف کنید و روی محصولات موجود خود کار نکنید.
موبایل وان پلاس 2 برادرم در حین صحبت با تلفن ناگهان منفجر شد.
تکه های فلز مذاب به کف دست و صورتش چسبیده بود.

او همچنان به انتقاد از وان پلاس و شکایت آن ادامه می دهد که در عکس زیر مشاهده می کنید:

انفجار میانی وان پلاس در دستان یک کاربر

انفجار میانی وان پلاس در دستان یک کاربر

با نگاهی به این عکس ها در توییت او، این گوشی هوشمند کاملاً آسیب دیده و قابل تعمیر است که حتی تقریباً قابل تشخیص نیست! به نظر می رسد این انفجار در اطراف لبه سمت چپ گوشی رخ داده است. جایی که در موارد قبلی گوشی از آنجا آتش می گرفت.

گزارش منبع گفته می شود که قربانی پس از دریافت نکردن پاسخ مناسب از سوی این شرکت، علیه وان پلاس در دادگاه مصرف کننده شکایت کرده است. در حال حاضر، به نظر می رسد وان پلاس پس از اینکه ابتدا به کاربر دستور داد تا در یک پیام شخصی با شرکت تماس بگیرد تا بتواند درخواست را بررسی کند، سکوت کرده است.

انفجار گوشی OnePlus Nord 2 باعث بروز حادثه جدیدی شد

موارد واحد سیار 2 متعدد است

این حادثه آخرین مورد از یک سری موارد گزارش شده از یک انفجار میانی در OnePlus Nord 2 است. اما تا آنجا که من به یاد دارم، داستان به این مورد ختم نمی شود و در ترنجی برای شما تا کنون دو بار در هشت ماه و 6 ماه گذشته ما در مورد آتش سوزی OnePlus Rolling 2 نوشتیم. و اگرچه عجیب به نظر می رسد، همه اینها در هند اتفاق افتاده است.

در هر صورت منتظر اخبار بیشتری از این اتفاق و ارائه بیانیه رسمی از سوی OnePlus هستیم. نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا وان پلاس باید به این کاربر پاسخ می داد و گوشی هوشمند او را جایگزین می کرد؟ یا در این مورد هم ایراد خارجی را درست تشخیص داده است؟!