• خانه
  • اخبار
  • اندی جسی، مدیر عامل آمازون، جلد تایم “100 شرکت تاثیرگذار” را می سازد. یک اتاق استراحت نیز در این لیست است

اندی جسی، مدیر عامل آمازون، جلد تایم “100 شرکت تاثیرگذار” را می سازد. یک اتاق استراحت نیز در این لیست است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندی جسی، مدیر عامل آمازون، جلد تایم "100 شرکت تاثیرگذار" را می سازد. یک اتاق استراحت نیز در این لیست است

اندی جسی، مدیر عامل آمازون، جلد تایم "100 شرکت تاثیرگذار" را می سازد. یک اتاق استراحت نیز در این لیست است
اندی جسی، مدیرعامل آمازون روی جلد تایم 100 شرکت تاثیرگذار در سال 2022 (عکس از آب و هوا)

مدیر عامل آمازون، اندی جسی، زمانی که این مجله دومین فهرست سالانه خود را از 100 شرکت تاثیرگذار جهان در روز چهارشنبه منتشر کرد، روی جلد تایم قرار گرفت.

جاسی یکی از سه ستاره روی جلد این لیست است که هر کدام نمایه یا پرسش و پاسخ های عمیق تری دریافت می کنند. دو نفر دیگر ستاره تلویزیون و تهیه کننده میندی کالینگ از Kaling International و Bang Si-hyuk از HYBE، شرکت تحول موسیقی کره جنوبی هستند.

جسی در مصاحبه ای با تایم در مورد آنچه که او و آمازون را نگه می دارد صحبت کرد.

او به چیزهایی مانند نحوه تعریف آمازون در حال حاضر اشاره کرد. چگونه او چنین غول فناوری گسترده ای را مدیریت می کند. چگونه از چنین سازمان بزرگی سرعت می گیرد. و اینکه آیا او سعی دارد پس از جانشینی بنیانگذار جف بزوس به عنوان مدیرعامل، مهر خود را بر روی آمازون بگذارد یا خیر.

“من احترام باورنکردنی برای جف قائل هستم، اما به این فرصت در زمینه پیروی از یک نماد یا نیاز به گذاشتن مهر بر نقش مدیر عامل فکر نکرده ام. در شرایطی که من در آن نقش را شروع کردم، ما در میانه یک بیماری همه گیر جهانی قرار داشتیم، و هر نقشی که فکر می کردیم آمازون در جهان دارد بازی می کند، از نظر تهیه PPE، تهیه غذا، لباس، همه جور چیزهایی که مردم برای آسایش نیاز داشتند. ما دو تا سه برابر سریعتر از آنچه انتظار داشتیم رشد کردیم زیرا خیلی چیزها بسته بود. ما نشان مرکز عملکرد را در طول 25 سال اول آمازون ساختیم که باید در 24 ماه دو برابر می شد. بنابراین شما انتظار انجام این کار را ندارید و برنامه ای برای انجام آن ندارید.”

استودیوی توسعه Rec Room مستقر در سیاتل، شرکت سازنده اپلیکیشن VR همنام و با رشد سریع Rec Room، همچنین فهرستی از شرکت ها را تحت عنوان “پیشگامان” تهیه می کند.

Rec Room، فینالیست جوایز brooztechnology 2022 در بخش معامله سال، 145 میلیون دلار بودجه جدید در دسامبر جمع آوری کرد و برآورد فعلی خود را به 3.5 میلیارد دلار رساند.

تایم گفت 37 میلیون بازیکن از اپلیکیشن واقعیت مجازی اجتماعی Rec Room “برای ایجاد و به اشتراک گذاری طیف گسترده ای از بازی ها و سایر تجربیات دیجیتالی استفاده می کنند، که آن را به یکی از بزرگترین، متنوع ترین و اولیه ترین نمونه های ممکن در متاورس تبدیل می کند.”

برای ایجاد این فهرست، تایم می‌گوید که از شبکه جهانی سردبیران و خبرنگاران و همچنین کارشناسان صنعت درخواست نامزدی در بخش‌های مختلف از جمله مراقبت‌های بهداشتی، سرگرمی، فناوری و موارد دیگر کرده است. ویراستاران تایم سپس هر یک را بر اساس عوامل کلیدی، از جمله ارتباط، تأثیر، نوآوری، رهبری، جاه طلبی و موفقیت ارزیابی کردند.