• خانه
  • اخبار
  • اندی جاسی، مدیر عامل آمازون در مورد آینده کار: هنوز در حال آزمایش است، هنوز خواستار بازگشت به کار نیست

اندی جاسی، مدیر عامل آمازون در مورد آینده کار: هنوز در حال آزمایش است، هنوز خواستار بازگشت به کار نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندی جاسی، مدیر عامل آمازون در مورد آینده کار: هنوز در حال آزمایش است، هنوز خواستار بازگشت به کار نیست

اندی جاسی، مدیر عامل آمازون در مورد آینده کار: هنوز در حال آزمایش است، هنوز خواستار بازگشت به کار نیست
کارا سویشر، چپ، و اندی جاسی، مدیرعامل آمازون، در طول کنفرانس کد Vox Media 2022 روی صحنه صحبت می‌کنند. (عکس از جرود هریس/گتی ایماژ برای Vox Media)

آمازون همچنان تصمیمات بازگشت به کار را به دست رهبران گروه و تیم واگذار می کند و در این مرحله نیازی گسترده برای مهندسان و کارمندان شرکت برای بازگشت به دفتر برنامه ریزی نمی کند.

این اصل پیامی بود که اندی جاسی، مدیر عامل آمازون در روز چهارشنبه در پاسخ به سوالی درباره استراتژی شرکت برای بازگشت به دفتر پس از همه‌گیری در طی حضور در کنفرانس کد در بورلی هیلز، داشت.

نظرات او شرکت فناوری سیاتل را از برخی از همتایان خود در صنعت فناوری متمایز می کند. از جمله اپل، که کارمندان را ملزم به بازگشت به دفتر برای تعداد معینی از روزهای هفته می کند. اما جاسی همچنین رویکرد آمازون را “کار در حال پیشرفت” نامید و اظهارات وی دستوری در آینده را رد نکرد.

جاسی گفت: “ما در حال آزمایش های زیادی هستیم و سال آینده خواهیم دید.” ما هیچ برنامه ای برای الزام مردم به بازگشت نداریم. … ما در حال حاضر نداریم. اما همانطور که یاد می گیریم به سازگاری ادامه خواهیم داد.”

کارا سویشر، روزنامه نگار، میزبان کنفرانس، گفت: “و تصور می کنید که آنها را انجام نمی دهید؟”

جاسی پاسخ داد: نمی دانم.

سویشر پرسید که آیا جاسی در کارهای شخصی، مانند خلاقیت، فایده ای می بیند؟

جاسی پاسخ داد: «واقعاً فکر می‌کنم کارهایی وجود دارد که انجام آنها از راه دور سخت‌تر است.

او مثال زد که بعد از یک جلسه سخت، یک همکار را کنار کشید و تشویق کرد.

او گفت: «انجام این نوع کارها از راه دور بسیار دشوارتر است. “آنها چیزهایی هستند که افراد را به هم متصل می کنند و باعث می شوند احساس کنند بیشتر در یک تیم هستند. حتی اگر در سناریویی قرار بگیریم که تقریباً شبیه وضعیت امروزی ما باشد، می‌خواهیم در مورد اینکه مردم چگونه برمی‌گردند و هر از گاهی یکدیگر را می‌بینند، واقعاً عمدی باشیم.»

یکی از نشانه‌های محسوس آزمایش آمازون، تصمیم آن بود که در ماه ژوئیه اعلام شد، ساخت و ساز چند برج اداری جدید در Bellevue، واشنگتن را متوقف کند، در حالی که بررسی می‌کند چگونه عادات کاری جدید بر پلان‌های طبقه آینده تأثیر می‌گذارد.