منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اندروید 12 وان پلاس 8 و مدل پرو آن رسما معرفی شد

اندروید 12 وان پلاس 8 و مدل پرو آن رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

اگرچه آپدیت اندروید برای اکثر پرچمداران گوگل و سامسونگ به مدت 12 ماه در دسترس بوده است، اما برندهای ارزان قیمتی مانند وان پلاس نیز از رقبا عقب مانده اند. خبر خوب در اولین روز سال 1401 این است که آپدیت اندروید 12 وان پلاس 8 و مدل پرو آن به طور رسمی رونمایی شده است.

آپدیت اندروید 12 وان پلاس 8

اولین نسخه عمومی بتای اندروید 12 ماه پیش برای دستگاه های OnePlus 8 منتشر شد که نشان می دهد نسخه پایدار آن دور از دسترس نیست. امروز بالاخره وان پلاس نسخه رسمی اندروید 12 را بر اساس رابط کاربری اکسیژن 12 برای وان پلاس 8، وان پلاس 8 پرو و ​​وان پلاس 8 تی منتشر کرد.

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro

با این حال، این خبر یک مشکل کوچک دارد. این به‌روزرسانی فقط برای کاربران OnePlus 8، 8T و 9R که قبلاً نسخه بتای باز Oxygen OS 12 را نصب کرده‌اند در دسترس است.

به گفته وان پلاس، این به روز رسانی به زودی به همه کاربران OnePlus می رسد، اگرچه شهروندان اتحادیه اروپا احتمالاً باید کمی بیشتر منتظر بمانند زیرا مراحل دیگری برای تأیید اعتبار نرم افزار جدید وجود دارد.

آیا 8 دستگاه از خانواده OnePlus دارید؟ آیا آپدیت OxygenOS 12 را که مبتنی بر اندروید 12 است دریافت کردید؟ آیا فکر می کنید سرعت OnePlus با توجه به تعداد کم دستگاه ها مناسب است؟