• خانه
  • اخبار
  • اندروید 11 بیشترین تعداد کاربر را در بین تمامی نسخه های اندروید دارد

اندروید 11 بیشترین تعداد کاربر را در بین تمامی نسخه های اندروید دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندروید 11 بیشترین تعداد کاربر را در بین تمامی نسخه های اندروید دارد

در لیست نسخه های اندروید مورد استفاده کاربران گوگل، اندروید 11 با بیشترین تعداد کاربر پیشتاز است و به نظر می رسد در این لیست خبری از اندروید 12 نباشد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، گوگل لیستی از نسخه های اندروید مورد استفاده کاربران را به صورت آپدیت منتشر کرده است که در آن بیشترین تعداد کاربران متعلق به اندروید 11 است که از تمامی نسخه های اندروید بالاتر است. گوگل هر از چند گاهی لیستی از نسخه های اندروید را در بین بیشترین کاربران منتشر می کند، بنابراین این اطلاعات در اندروید استودیو سهم هر نسخه از اندروید را در بین کاربران نشان می دهد.

بر اساس این لیست، اندروید 11 اکنون سهم بیشتری در میان سایر سیستم عامل های موبایل گوگل دارد و به 28.3 رسیده است. پیش از این، سهم این نسخه از سیستم عامل 24.2 درصد بود که در مقایسه با گزارش 6 ماه پیش گوگل، 4 درصد افزایش داشته است. البته این افزایش مصرف کنندگان نیز به دلایلی از جمله فروش بالای گوشی های سامسونگ و همچنین آخرین آپدیت های انجام شده توسط این شرکت برمی گردد که باعث افزایش سهم اندروید 11 شد.

سهم اندروید 10 در این لیست نیز به همین میزان کاهش یافته است. نسخه های قدیمی اندروید نیز رد شدند و حتی برخی از آنها از لیست حذف شدند. اندروید 12 در این لیست نیست و گزارش بعدی می تواند سهم اندروید 12 و استفاده از آن توسط توسعه دهندگان را در حدود شش ماه آینده مشخص کند.