• خانه
  • اخبار
  • اندازه سوراخ نمایشگر احتمالی آیفون 14 پرو فاش شد: اندازه اسلات آیفون 13

اندازه سوراخ نمایشگر احتمالی آیفون 14 پرو فاش شد: اندازه اسلات آیفون 13

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اندازه سوراخ نمایشگر احتمالی آیفون 14 پرو فاش شد: اندازه اسلات آیفون 13

در پنج سال آینده، اپل ظاهراً آماده است حداقل دو مدل آیفون فعلی خود را با طراحی مدرن‌تر جایگزین کند تا جایگزین اسلات فعلی شود. طرح احتمالی جدید آیفون برای اولین بار در ماه سپتامبر توسط جان پروسر رونمایی شد. اخیراً ابعاد احتمالی سوراخ نمایشگر آیفون 14 پرو که 5.6 میلی متر قطر دارد، به اندازه شکاف سری آیفون 13 است و در واقع تنها بخشی از شکاف است که تا لبه بالایی امتداد دارد. پنل صفحه نمایش، در آینده استفاده از سوراخ نمایش حذف خواهد شد.

ابعاد احتمالی سوراخ نمایشگر آیفون 14 پرو

از آنجایی که آیفون های اپل مجهز به فناوری پیشرفته Face ID هستند که به قطعات زیادی نیاز دارد، در حال حاضر این امکان برای غول فناوری وجود ندارد که راه اندروید را طی کند و شکاف گرد کوچکی را جایگزین اسلات کند. در عوض، این شرکت احتمالاً آیفون 14 پرو را به سوراخ کپسول دوربین سلفی و حسگر مادون قرمز و همچنین یک نقطه گرد بزرگ برای یک پروژکتور نقطه ای مجهز خواهد کرد.

طرح منقضی شده ای که چندی پیش ظاهر شد این را نشان داد حفره نمایش در آیفون 14 پرو بزرگتر از آنچه قبلا تصور می شد خواهد بود. با توجه به تصویر جدید، اما قطر سوراخ 5631 میلی متر است که به اندازه شکاف روی صفحه نمایش آیفون 13 پرو است.

ابعاد احتمالی سوراخ نمایشگر آیفون 14 پرو

ابعاد احتمالی سوراخ نمایشگر آیفون 14 پرو

بنابراین به نظر می رسد اپل تنها لبه های اطراف اسلات را حذف کرده و تک تک اجزای سیستم Face ID کم نشده است. البته دیافراگم صفحه نمایش فضای کمتری را نسبت به اسلات صفحه اشغال می کند، اما نتیجه نهایی ممکن است به خوبی تصویر قبلی به نظر نرسد.

مطابق با گزارش هااپل در سپتامبر آینده چهار مدل آیفون را معرفی خواهد کرد: آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 مکس 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی. مدل های پرو احتمالا دارای دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی و بدنه آلیاژ تیتانیوم خواهند بود. تمامی اعضای خانواده همچنین می توانند دارای برآمدگی دوربین باریک تر و دکمه های گرد صدا با الهام از آیفون 4 باشند و همچنین می توانند از تراشه A16 Bionic استفاده کنند.

در حالی که چند روز دیگرمی توان انتظار داشت که اپل آیفون SE 3 را با پشتیبانی از شبکه 5G معرفی کند که می تواند به یکی از بهترین گوشی های میان رده در سال 2022 تبدیل شود.

نظر شما در مورد ابعاد احتمالی باز شدن نمایشگر در آیفون 14 پرو چیست؟