• خانه
  • اخبار
  • انتشار زودهنگام اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ بسیار محتمل است

انتشار زودهنگام اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ بسیار محتمل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
انتشار زودهنگام اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ بسیار محتمل است

سامسونگ سال هاست که در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی گوشی های خود با دقت و مداوم است. این روند خوب و مناسب همیشه برای همه شناخته شده است. اما از سوی دیگر به نظر می رسد باید شاهد عرضه زودهنگام اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ باشیم. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

دلیل انتشار زودهنگام اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ چیست؟!

گوشی های هوشمند گلکسی احتمالا در سال 2022 بسیار زودتر از حد معمول به اندروید 13 دسترسی خواهند داشت. مرحله بتا برای کاربرانی که می خواهند آن را آزمایش کنند احتمالاً در ماه جولای آغاز می شود. البته این بدان معناست که آنها می توانند نسخه جدید رابط کاربری 5 سامسونگ را نیز امتحان کنند.

انتشار اندروید 13 احتمالا تا قبل از پایان سال به این دستگاه ها خواهد رسید. همچنین می توان گفت که عرضه این نسخه از اندروید همزمان با پیکسل 7 است که در ماه اکتبر عرضه می شود. گوشی های هوشمند سامسونگ باید از پایان سال 2022 یا حتی ابتدای سال 2023 به این نسخه از اندروید آپدیت شوند. با این حال، فاز بتا ممکن است خیلی زودتر شروع شود.

به طور رسمی پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 13 نسخه 2 + ویژگی های جدید منتشر شد

طبق منابع موثق، سامسونگ ممکن است مرحله باز آزمایش بتا برای اندروید 13 و به روز رسانی One UI 5.0 با آن را تا ماه جولای آغاز کند. اگر رویداد اخیر نشانه ای از این موضوع باشد، باید به آزمایش کنندگان بتا و شرکت زمان کافی برای برنامه ریزی سیستم عامل جدید برای انتشار عمومی تا پایان سال 2022 یا ابتدای سال 2023 بدهد.

وب سایت Sammobile که اولین افشاگری نیست، اعلام کرد که مرحله بتا اندروید 13 ممکن است از اوایل جولای برای گوشی های هوشمند گلکسی آغاز شود. یعنی تا زمانی که فاز بتا معمولا در سپتامبر شروع می شود. البته این فقط برای کاربرانی است که می خواهند آن را آزمایش کنند.

سامسونگ گلکسی ممکن است نسخه جدید اندروید را زودتر از همیشه دریافت کند

نسخه اولیه اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ

بر اساس گزارش ها GizChinaانتشار اندروید 13 برای گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی با نسخه جدید رابط کاربری این شرکت یعنی One UI 5.0 همراه خواهد بود. طبق معمول، کاربران بتا چند ماه بعد در ملاقات با عموم مردم برای اطمینان از تجربه ای سازگار و راحت با مشکل مواجه خواهند شد. همچنین تکمیل سازگاری برنامه های خود برای توسعه دهندگان مفید است.

SamMobile گفت ده‌ها گوشی هوشمند واجد شرایط این نسخه بتا هستند، بنابراین جدیدترین دستگاه‌ها این سری را دوست دارند گلکسی اس 22 و حتی گوشی های هوشمند بعدی با پوسته هایی مانند Z Fold 4 نیز می توانند در این مرحله قرار گیرند. این بتا باید در سراسر جهان در دسترس باشد، اما نه به طور همزمان. سامسونگ ادامه می دهد یک رابط کاربری 4.1.1 توسعه خواهد یافت، اما این بار برای اندروید 12. این نسخه از رابط کاربری کمی خاص تر است زیرا برای صفحه نمایش تاشو طراحی شده است.

با این حال، این مرحله بتا، که قبلاً اجرا شده است، خبر خوبی برای توسعه دهندگان است، زیرا زمان بیشتری برای عیب یابی مشکلات احتمالی خواهند داشت. برای سامسونگ، همچنین انتشار یک به‌روزرسانی پایدار، کامل و بهینه را در زمان مناسب تضمین می‌کند. با این حال، برای جزئیات بیشتر مراقب باشید. نظر شما در مورد این چیست؟!