• خانه
  • اخبار
  • امکان پاسخ برنامه ریزی شده در YouTube آزمایش شده است

امکان پاسخ برنامه ریزی شده در YouTube آزمایش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان پاسخ برنامه ریزی شده در YouTube آزمایش شده است

گوگل قصد دارد به کاربران امکان زمان‌بندی پاسخ‌ها و همچنین امکان زمان‌بندی نظرات را ارائه دهد. این قابلیت در حال حاضر در چندین کانال و ویدیو یوتیوب در حال آزمایش است که مورد توجه کاربران نیز قرار گرفته است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا به نقل از پلیس اندروید، گوگل اکنون قصد دارد با حذف کلید دیلایک، امکان واکنش های برنامه ریزی شده را به یوتیوب اضافه کند. پیش از این، نظرات برنامه ریزی شده معرفی شده بود که به کاربران امکان می داد در مورد قسمت های خاصی از یک ویدیو نظر دهند. این ویژگی با بازخورد خوبی از سوی کاربران همراه بود.

در صورت انتشار عمومی قابلیت جدید یوتیوب، کاربران می توانند به قسمت های مورد نظر ویدیو در قالب ایموجی پاسخ دهند. به این ترتیب می‌توان واکنش‌های کاربران را هنگام تماشای ویدیوها و به بخش‌های خاص تشخیص داد. این ویژگی به صورت ناشناس ارائه شده است، بنابراین در حال حاضر امکان شناسایی پاسخ و کاربر وجود ندارد.

البته گوگل هنوز ویدئوها یا کانال هایی را که از این قابلیت پشتیبانی می کنند به صورت رسمی منتشر نکرده است. به دلیل آزمایشی بودن این ویژگی، هنوز مشخص نیست که کاربران چه زمانی می توانند از آن استفاده کنند. به نظر می رسد گوگل قصد دارد ابتدا بازخورد کاربران را در مورد آن اندازه گیری کند.