منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • امکان عرضه AirPads Pro 2 در سال 2022 و آمادگی تامین کنندگان اپل برای تحویل قطعات

امکان عرضه AirPads Pro 2 در سال 2022 و آمادگی تامین کنندگان اپل برای تحویل قطعات

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان عرضه AirPads Pro 2 در سال 2022 و آمادگی تامین کنندگان اپل برای تحویل قطعات

محصولات مورد انتظار در سال 2022 شامل AirPods Pro 2 اپل است. تا به امروز شایعات مختلفی در مورد این محصول منتشر شده است. اما طبق اخبار منتشر شده، با توجه به تمایل تامین کنندگان اپل برای تامین قطعات این دستگاه، احتمال عرضه ایرپاد پرو 2 در سال 2022 وجود دارد. ترنجی با من باش.

فرصت عرضه ایرپاد پرو 2 در سال 2022؛ فروشندگان اپل آماده ارسال قطعات هستند

نسل اول ایرپاد پرو اپل محصولی بود که هدفون های بی سیم را بیش از پیش محبوب کرد و در اولین سال حضور خود در بازار، رکوردهای فروش باورنکردنی را نیز به نام خود ثبت کرد. در حال حاضر پرچمدار این دسته محصول در اختیار ایرپاد پرو است که یکی از بهترین هدفون های اپل است و تمامی اصول اولیه ارائه چنین محصولی را پوشش می دهد.

اپل ایرپاد پرو 2 با پشتیبانی از صدای بدون صدا و کیس شارژ قابل ردیابی مشابه AirTag عرضه می شود.

اپل به طور رسمی ویژگی صدای بدون فضا را در اپل موزیک معرفی کرد

با توجه به محبوبیت بالای این محصولات، تامین کنندگان و حتی خود اپل، همه می دانند که تقاضای باورنکردنی برای ایرپادهای بعدی وجود دارد، که ما را به گزارش امروز در مورد این موضوع هدایت می کند. طبق بیانیه دیجی‌تایمز، فروشندگان اپل در حال آماده شدن برای عرضه نسل دوم AirPods Pro هستند که گفته می‌شود در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

گفته می شود نسخه جدید AirPods Pro از نظر پشتیبانی پیشرفت هایی دارد صدا بدون افت کیفیت (صدای بدون افت) چیزی که هیچ یک از هدفون های اپل تا به حال نداشته اند، حتی AirPods Max. گزارش اخیر مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور فناوری نیز گفته است که این ویژگی در راه است و احتمال صحت این شایعه را افزایش می دهد.

کیس شارژ بی سیم AirPods Pro 2

مورد دیگری که کو در گزارش خود به آن اشاره می کند، نسخه بهبود یافته جعبه شارژ بی سیم این دستگاه است. در این نسخه اسپیکرهای کوچکی برای پشتیبانی از قابلیت Find My اضافه خواهند شد. انتقاد بزرگ نسل اول این بود که اگرچه می‌توانید از Find My برای جستجوی خود هدفون استفاده کنید، اما اگر آنها در جعبه شارژ قرار می‌گرفتند این امکان وجود نداشت. به عبارت دیگر، اپل به این انتقاد توجه کرده است و این یک ارتقا طبیعی و مورد انتظار است.

قاب AirPads Pro 2 با یک سوراخ بلندگو برای ویژگی Find Me و یک سوراخ متصل به بند لو رفته بود.

تصویر

مدیران MacRumors قبلا تصویری از نشانگر دریافت کرده بودند که در واقع ظاهر محصول جدید اپل را به تصویر می کشد. این تصویر حفره های کوچک بلندگو را در پایین قاب و چیزی شبیه پورت نشان می دهد که احتمالاً برای اتصالات جانبی در نظر گرفته شده است. با این حال نمی توان صحت یا عدم واقعی بودن این تصویر را تایید کرد.

از دیگر پیشرفت‌های مورد انتظار با AirPods Pro جدید می‌توان به بهبود عملکرد صوتی و همچنین طراحی به‌روز اشاره کرد. مطابق با اتاق تلفنممکن است ظاهر جدید هدفون نسبتا کوچکتر باشد، اما ممکن است اپل ما را با چیز دیگری شگفت زده کند. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا عرضه ایرپاد پرو 2 در سال 2022 معقول است؟