منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • امکان خرابکاری کارمندان ناراضی توییتر با تغییر کدهای این پلتفرم

امکان خرابکاری کارمندان ناراضی توییتر با تغییر کدهای این پلتفرم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان خرابکاری کارمندان ناراضی توییتر با تغییر کدهای این پلتفرم

با توجه به احتمال خرابکاری توسط کارکنان کلاهبردار شبکه اجتماعی توییتر، این پلتفرم تصمیم گرفت اطلاع رسانی ثانویه تغییرات و به روز رسانی کد خود را ممنوع کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، هنوز سوالات زیادی درباره این معامله و پیامدهای آن وجود دارد. یکی از مهمترین آنها اعلام ماسک خصوصی سازی توییتر قبل از خرید بود. به همین دلیل مدیریت این پلتفرم تصمیم گرفته است تا اقدامات پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاق نامطلوب انجام دهد.

بر اساس گزارش های منتشر شده در Neowin و به نقل از بلومبرگ، یکی از مهم ترین اقدامات توییتر برای جلوگیری از خرابکاری، عدم تغییر کد این پلتفرم است که به طور موقت ممنوع شده است. به نظر می رسد این تغییر تا روز جمعه اعمال می شود و مشخص نیست که هیئت مدیره بعد از آن چه تغییرات دیگری ایجاد خواهد کرد.

این تغییر همچنین به منظور جلوگیری از خرابکاری برخی از کارکنان ناراضی در این شبکه اجتماعی که با فروش آن به ماسک ایجاد شده است، صورت گرفته است. فقط افراد دارای مجوزهای اجرایی می توانند تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنند. بنابراین تا روز جمعه امکان تغییر کدهای توییتر وجود نخواهد داشت و این تغییرات تنها در صورت نیاز به تغییرات حیاتی و تایید معاونت شرکت قابل اعمال است.

با وجود فروش توییتر به ماسک که هنوز در مورد پذیرش این معامله تردید دارد، درک آن برای برخی افراد دشوار است. به گزارش خبرآنلاین، کارکنان این شبکه اجتماعی روز گذشته نشستی جامع با پاراگ آگراوال، مدیرعامل این شرکت و هیات مدیره برگزار کردند. در این جلسه سوالات زیادی مطرح شد. مهم ترین نکته، آمادگی توییتر برای خروج دسته جمعی کارمندان پس از توافق بود.