• خانه
  • اخبار
  • امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ ارائه خواهد شد

امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ ارائه خواهد شد

تماس های گروهی یکی از کاربردی ترین ابزارهای هر پیام رسان است که به ویژه در گذشته به ویژه پس از بحران اپیدمی تاج، بسیار کاربردی تر شده است. اکنون به نظر می رسد متا برنامه های مهمی برای توسعه پیام رسان خود دارد و امکان تماس با گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ فراهم می شود. اس ترنجی با من باش.

امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ; گامی مهم در بهبود واتس اپ

متا در چند ماه گذشته سخت کار کرده است تا تجربه کاربری واتس اپ را بهبود بخشد. با این وجود، این پیام رسان سبز پرمخاطب طی سال ها شاهد افزودن ویژگی هایی به پلتفرم خود از سوی رقبای بزرگتر خود مانند تلگرام بوده و با وجود سادگی، همچنان ویژگی هایی را در اختیار کاربران وفادار خود قرار می دهد.

واتس اپ قبلاً تلاش های خود را برای ارائه برخی از ویژگی هایی که در حال حاضر در حال رقابت هستند، افزایش داده است. این شرکت اخیراً از بسیاری از دستگاه‌هایی که نیازی به اتصال اینترنت به تلفن هوشمند ندارند، پشتیبانی کرده است. این شرکت همچنین به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای چند ماه آینده اعلام کرده است که شامل بسیاری از ویژگی‌های جدید از جمله انجمن‌ها می‌شود. این شرکت اکنون در حال گسترش تجارت چت گروهی خود به 32 نفر است.

امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ

امروز، واتس اپ آپدیت جدیدی را برای نسخه پایدار برای دستگاه های iOS با پشتیبانی از تماس گروهی 32 نفر منتشر کرد. این به روز رسانی همچنین شامل یک رابط کاربری جدید و بهبود یافته، شکل موج های بهبود یافته و سایر تغییرات مثبت است. متاسفانه این قابلیت هنوز در گوشی های هوشمند اندرویدی موجود نیست. با این حال، طبیعی است که این شرکت ها ابتدا ویژگی های مهمی را به iOS بیاورند.

واتس اپ اکنون به کاربران امکان می دهد چندین تماس تلفنی را همزمان برقرار کنند. در طول اپیدمی کرون، این ویژگی فقط اجازه تماس گروهی با 4 نفر را می داد. اما با توجه به تقاضای افزایش ظرفیت این قابلیت مهم، واتس اپ این میزان را به هشت نفر افزایش داد. واتس اپ اکنون می خواهد پیام رسان خود را به ابزاری عالی برای قرار ملاقات های بزرگتر تبدیل کند. اگر می خواهید به سرعت با حداکثر 32 نفر از دوستان خود ارتباط برقرار کنید، نیازی به بازدید از Google Meet ندارید.

پشتیبانی از چندین دستگاه واتس اپ به طور رسمی هفته آینده برای اندروید و iOS ارائه خواهد شد

تماس صوتی با حداکثر ظرفیت 32 نفر در گروه های واتس اپ امکان پذیر خواهد بود. این شرکت نحوه فراخوانی شرکت کنندگان در صفحه را تغییر خواهد داد. علاوه بر این، رابط کاربری قبلی این برنامه به راحتی 32 کاربر حاضر در یک مکالمه گروهی را در خود جای نمی داد. این برنامه از تصاویر Waveform برای تگ کردن کاربران مختلف WhatsApp استفاده می کند. گفتنی است این آپدیت در حال حاضر با شماره نسخه 22.8.80 در این برنامه موجود است. در حال حاضر حجم این آپدیت در سیستم عامل iOS حدود 109 مگابایت است و تغییرات اساسی را به همراه دارد.

امکان تماس گروهی با ظرفیت 32 نفر در واتس اپ

مطابق با GizChinaجالب اینجاست که این ویژگی هنوز در سرویس گیرنده دسکتاپ موجود نیست. باید ببینیم واتس اپ این ویژگی را از طریق نسخه دسکتاپ یا وب خود در اختیار رایانه ها قرار می دهد یا خیر. متأسفانه ممکن است چندین ماه طول بکشد تا این شرکت این ویژگی را برای همه پلتفرم ها ارائه دهد. حالت چند دستگاهی چند ماه طول کشید تا به حالت پایدار و قابل استفاده برسد و طبق گزارش های اخیر، همچنان کند است.

واتس اپ در تلاش است تا گروه ها را در پلتفرم خود فعال کند. علاوه بر تماس های جدید با 32 نفر و بخش تالار گفتمان، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی نظرسنجی نیز است. نظرسنجی ها در این رسانه اجتماعی مانند توییتر بسیار محبوب هستند و ما مطمئن هستیم که جستجو برای آنها در WhatsApp وجود دارد. این شرکت همچنین در حال آماده شدن برای معرفی اشتراک نقدی جدید است که پشتیبانی از حالت چند دستگاهی را گسترش می دهد.