منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • امکان تعمیر محصولات مایکروسافت برای کاربران وجود دارد

امکان تعمیر محصولات مایکروسافت برای کاربران وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان تعمیر محصولات مایکروسافت برای کاربران وجود دارد

مایکروسافت تصمیم گرفته است تا ابزارها و آموزش هایی را که برای تعمیر محصولات خود نیاز دارند در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. طبق مطالعه مایکروسافت، این فرآیند می تواند در کاهش ضایعات و انتشار گازهای گلخانه ای بسیار موثر باشد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، شرکت های بزرگ فناوری اخیرا با ارائه فرصت تعمیر محصولات به مصرف کنندگان سعی در پرداخت هزینه کمتری برای رفع مشکل دستگاه دارند. مطالعه اخیر مایکروسافت نشان می دهد که اگر مصرف کنندگان بتوانند دستگاه های خود را تعمیر کنند، میزان ضایعات و آلاینده ها کاهش می یابد.

گزارش Oakdene Hollins در مورد مشاوره مدیریت کسب و کار نشان می دهد که تعمیر یک محصول به جای جایگزینی می تواند علاوه بر کاهش ضایعات، انتشار گازهای گلخانه ای را تا 92 درصد کاهش دهد. پس از بررسی روش های مختلف تعمیر مانند ارسال دستگاه به کارخانه یا دریافت خدمات تعمیر از مراکز مجاز خدمات، تنها تعمیرات سریع در اختیار مشتریان ویژه و جدید مایکروسافت قرار خواهد گرفت. گزارش مربوط به این مطالعه نشان می‌دهد که طراحی جدیدترین محصولات، جداسازی و تعمیر را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر کرده است. سال گذشته، مایکروسافت قطعنامه‌ای را با سهامدارانی امضا کرد که موافقت کردند یک مطالعه در مورد شیوه‌های تعمیر را تأمین مالی کنند و موافقت کردند که بر اساس نتایج مطالعه عمل کنند. به نظر می رسد مایکروسافت اکنون در تلاش است تا به سمت اجرای کامل حق تصحیح کاربران حرکت کند.