• خانه
  • اخبار
  • امکان ارسال فایل های 2 گیگابایتی به واتس اپ وجود داشت

امکان ارسال فایل های 2 گیگابایتی به واتس اپ وجود داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکان ارسال فایل های 2 گیگابایتی به واتس اپ وجود داشت

اکنون تمامی کاربران واتس اپ می توانند فایل های آپلود شده خود را به ۲ گیگابایت افزایش دهند. این قابلیت در نسخه بتا واتس اپ در دسترس خواهد بود.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، واتس اپ به منظور افزایش تجربه کاربری این پلتفرم، محدودیت آپلود فایل را به ۲ گیگابایت افزایش داده است. این شبکه اجتماعی که قبلاً اقدامات مشابهی را برای بهبود تجربه کاربری انجام می داد، اکنون حجم فایل را به 2 گیگابایت افزایش داده است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط تکرادار، نسخه‌های بتا اپلیکیشن واتس‌اپ برای اندروید و iOS از این پس می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند. با وجود عملکرد کند واتس اپ در هنگام راه اندازی ویژگی های جدید، به نظر می رسد اکنون زمان خوبی را برای راه اندازی این ویژگی انتخاب کرده است.

این شبکه اجتماعی پس از ایجاد امکاناتی مانند احراز هویت دو مرحله ای یا امکان پاسخگویی به پیام های دریافتی، پیش از این حجم فایل های ارسالی را افزایش داده است. از سوی دیگر وب سایت WaBetaInfo نیز تایید کرد که کاربران نسخه های بتا 2.22.8.5، 2.22.8.6 اندروید و بتای 22.7.0.76 سیستم عامل iOS به این قابلیت دسترسی دارند.

در حال حاضر کاربران فقط می توانند فایل هایی با حجم تا 100 مگابایت آپلود کنند. این در حالی است که دیگر اپلیکیشن های رقیب واتس اپ، یعنی تلگرام، مدت هاست که چنین قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار داده اند.