• خانه
  • اخبار
  • امکانات فنی که بسیاری بدیهی می‌دانند بالاخره به افرادی که در فقر زندگی می‌کنند می‌رسد

امکانات فنی که بسیاری بدیهی می‌دانند بالاخره به افرادی که در فقر زندگی می‌کنند می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امکانات فنی که بسیاری بدیهی می‌دانند بالاخره به افرادی که در فقر زندگی می‌کنند می‌رسد

امکانات فنی که بسیاری بدیهی می‌دانند بالاخره به افرادی که در فقر زندگی می‌کنند می‌رسد
(عکس از ماریا لین کیم از طریق Unsplash)

کووید-19 جامعه را وادار کرده است که در نحوه خرید، کار و تعامل ما تجدید نظر کند. اما برخی از این تغییرات، مانند بهبود و توسعه امکانات رفاهی مانند خرید آنلاین مواد غذایی و استفاده گسترده از خدمات تحویل، افراد کم درآمد یا فقیر را دور زده است.

دو سال پس از همه گیری، برخی از این مزایا بالاخره گسترش یافتند.

Safeway که دارای 169 فروشگاه در ایالت واشنگتن است، اخیراً مجوز فدرال را برای پذیرش مارک های مواد غذایی از طریق پلت فرم خرید آنلاین خود دریافت کرده و به آمازون و والمارت ملحق شده است. United Way of King County یک سرویس دسترسی از راه دور مبتنی بر متن را برای افرادی که به کمک در زمینه غذا یا حمایت اجاره نیاز دارند و همچنین دانش آموزان واجد شرایط جامعه راه اندازی کرده است. United Way همچنین با همکاری DoorDash، در تلاشی جدا از برنامه Safeway، غذا را تحویل می‌دهد.

لورن مک گاوان، معاون معاونت تلاش های United Way برای پایان دادن به بی خانمانی و فقر، گفت: در حالی که کووید برای بسیاری مشکلات عظیمی ایجاد کرده است، “توانایی تفکر متفاوت” در مورد نحوه ارائه خدمات را نیز فراهم کرده است.

فناوری می تواند یادگیری و استفاده از برنامه های مختلف را برای افراد نیازمند آسان تر کند. مک گوان گفت، یک امید این است که آگاهی بیشتر، تقاضای واقعی برای برنامه ها را به وضوح آشکار کند و به بودجه عمومی بهتر منجر شود.

برای برنامه تحویل غذا، سازمان غیرانتفاعی با DoorDash، بانک‌های مواد غذایی و شرکای جامعه هماهنگ می‌کند تا جعبه‌های غذای هفتگی را به 5700 خانه در این شهرستان ارسال کند که شامل سیاتل و بلیو می‌شود.

“ما می توانیم غذا را پیدا کنیم، راننده را مقایسه کنیم و این کار را انجام دهیم. ما آن را به عنوان آینده روشی که وظایف خود را انجام می دهیم، می بینیم.”

“مقیاس پذیر است. مک گوان گفت: «ما می‌توانیم غذا را پیدا کنیم، راننده را با هم مقایسه کنیم و آن را محقق کنیم. ما آن را به عنوان آینده روشی که وظایف خود را انجام می دهیم، می بینیم.

DoorDash به تحویل مواد غذایی به جوامع سراسر کشور کمک می کند. مک گوان گفت که تلاش‌های کینگ کانتی به لطف تلاش‌های محلی برای استفاده از مشارکت‌های دولتی و خصوصی و خرید مواد غذایی بیشتر، سه برابر منابع بیشتری را فراهم کرده است.

Safeway هنوز اطلاعاتی در مورد پلت فرم خرید آنلاین جدید خود ندارد و از برنامه کمک غذایی تکمیلی (SNAP) بهره می برد، که برنامه کمک غذایی فدرال است که از لحاظ تاریخی به عنوان کوپن غذا شناخته می شود. اما تقاضا می تواند قابل توجه باشد: تنها در شهرستان کینگ، حدود 180000 نفر در SNAP شرکت می کنند – حدود 8٪ از جمعیت.

علاوه بر راحتی خرید از خانه، این سایت هزینه کل اقلام تحت پوشش اسنپ، میزان مزایای اسنپ موجود و موارد برجسته برای فروش را نشان می دهد.

سارا آزبورن، مدیر امور خارجی Safeway می گوید: «وقتی افراد دارای مزایای محدود هستند و از فروشگاه خرید می کنند، نگرانی زیادی وجود دارد.

زمانی که سبد خواربارفروشی و صندوق پول مجازی هستند و افراد به راحتی می توانند اقلام را به داخل و خارج از سبد خرید خود جابجا کنند، از این امر اجتناب می شود. خریداران آنلاین می توانند انتخاب کنند که مواد غذایی خود را شخصا تحویل بگیرند یا تحویل دهند.

برای ترویج تغذیه سالم زمانی که خریداران با استفاده از بودجه اسنپ، 10 دلار برای محصولات تازه یا منجمد خریداری می کنند، ایالت واشنگتن 5 دلار اضافی برای محصولات ارائه می دهد. برای خواربارهایی که به صورت آنلاین سفارش داده می شوند، Safeway یک کوپن برای یک محصول سازگار با قیمت 5 دلار دیگر در ایالات متحده ارائه می دهد.

خرید آنلاین Safeway با مزایای SNAP در سرتاسر واشنگتن و در برخی مکان‌ها در اورگان و کالیفرنیا در دسترس است. برنامه برای ادامه گسترش خدمات است. Safeway متعلق به Albertsons است که همچنین فروشگاه های Vons، Haggen و دیگر فروشگاه ها را در 34 ایالت در سراسر کشور اداره می کند.

یکی از مشکلات معرفی، محدودیت مهارت های دیجیتال در میان برخی از افراد مسن و مشکلاتی است که توسط غیر انگلیسی زبانان تجربه می شود. آزبورن گفت که آنها در حال صحبت با مراکز ارشد هستند تا دستورالعمل هایی را ارائه دهند یا فقط به مراکز ارشد سفارش دهند. آنها همچنین زیرنویس های زبان خارجی را به فیلم های آموزشی آنلاین اضافه می کنند.

آزبورن گفت: «همیشه برای ما مهم بوده است که فروشگاه‌های معمولی ما برای همه قابل دسترسی باشد.» و این شامل آنلاین نیز می‌شود.

یادداشت ویراستار: این داستان برای تنظیم مبلغی که خریداران باید برای محصولات برای دریافت دلارهای اضافی از ایالت هزینه کنند، به روز شده است.