• خانه
  • اخبار
  • امسال فقط منتظر شیائومی میکس فولد 2 باشید چون میکس 5 تولید نخواهد شد

امسال فقط منتظر شیائومی میکس فولد 2 باشید چون میکس 5 تولید نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امسال فقط منتظر شیائومی میکس فولد 2 باشید چون میکس 5 تولید نخواهد شد

پس از عرضه خانواده شیائومی 12، شیائومی پیش از این چندین گوشی پرچمدار دیگر از جمله نسخه جدید شیائومی میکس فولد را معرفی کرده است. در واقع گوشی Xiaomi 12 Ultra وجود دارد که شایعات زیادی بر سر آن منتشر شده است و پس از آن آخرین گوشی تاشو شیائومی به نام Mix Fold جدید وجود دارد، البته اکنون یک منبع آگاه می گوید که یکی از مدل های مورد بحث در این رده خواهد بود. امسال حذف شود در واقع شایعات زیادی در مورد شیائومی میکس 5 وجود داشت، اما با انتشار جدید Ice Universe که اعلام می کند این گوشی در سال جاری عرضه نخواهد شد، تمامی این شایعات تکذیب شدند. منتظر آخرین اخبار مربوط به برنامه عرضه محصولات شیائومی در سال جاری باشید.

سری MIX شیائومی برای پاسخگویی به نیازهای علاقه مندان به فناوری جدید طراحی و تولید شده است و بنابراین فناوری آزمایش پیشرفته ای را ارائه می دهد. این خانواده اکنون از دو عضو تشکیل شده است، یک گوشی با طراحی معمولی تر به شکل Mix 4 و یک سری مدرن و تاشو که به نام Mix Fold شناخته می شود. جدیدترین مدل از خانواده گوشی های پرچمدار سنتی میکس در قالب گوشی های هوشمند، شیائومی میکس 4 است که در سال 2021 تنها در چین معرفی و عرضه شد. متأسفانه، کاشف مشهور چینی، Ice Universe، فاش کرد که برخلاف بسیاری از گزارش ها و شایعات قبلی، جایگزین این گوشی در سال جاری عرضه نخواهد شد.

Ice Universe می گوید امسال خبری از شیائومی میکس 5 نیست و فقط شیائومی میکس فولد 2 منتشر خواهد شد.

Ice Universe می گوید امسال خبری از شیائومی میکس 5 نیست و فقط شیائومی میکس فولد 2 منتشر خواهد شد.

شیائومی میکس فولد 2 تنها گوشی تاشو 360 درجه در جهان است.

در عوض، شیائومی تنها بر روی Xiaomi MIX FOLD 2 تمرکز خواهد کرد که طبق اطلاعاتی که در ترنجی به ما فاش شد، شیائومی میکس فولد 2 اولین گوشی تاشو جهان با لولاهای 360 درجه خواهد بود. این بدان معنی است که دستگاه تنها وسیله ای است که می توان آن را در هر دو جهت به طور همزمان تا کرد.

همچنین گزارش شده است که شیائومی میکس فولد 2 با شماره مدل 22061218C در ژوئن سال جاری عرضه خواهد شد. این دستگاه همچنین با نام رمز zizhan شناخته می شود و گفته می شود که فقط در چین عرضه می شود. متأسفانه خانواده Mix اخیراً به چین محدود شده است. این گوشی تاشو مجهز به تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 است و از نمایشگر داخلی 2.5K LTPO با نرخ رفرش بالا بهره می برد.

به نقل از منبع، انتظار می رود این دستگاه نسبت تصویر بهتری را برای صفحه نمایش خارجی با تاشو بهبود یافته و در نقطه تاشو کمتر ببیند. به نظر می رسد صدف های بدون چین و چروک بزرگترین چالش برای سازندگان گوشی های هوشمند در سال جاری باشد. بنابراین به زودی ما باید صدف های بیشتری را با نمایشگرهای داخلی با کوچکترین هاله رد ببینیم.

باید بدانید که در حال حاضر نمی توان این خبر را به طور کامل نقل کرد، اما بهتر است بدانید که Ice Universe یک کاشف شناخته شده و قابل اعتماد است. نظر شما در مورد خبر عدم عرضه شیائومی میکس 5 در سال جاری چیست؟