منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • امتیاز Xiaomi 12 Ultra DxO می تواند رکوردها را بشکند

امتیاز Xiaomi 12 Ultra DxO می تواند رکوردها را بشکند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امتیاز Xiaomi 12 Ultra DxO می تواند رکوردها را بشکند

شیائومی 12 اولترا هنوز معرفی نشده است. با این حال، نسل قبلی این دستگاه یعنی Xioami 11 Ultra در تست دوربین DxOmark موفق به کسب نتیجه فوق العاده 143 شده و برای مدت طولانی پیشرو خواهد بود. اگرچه بعداً گوی سبقت را نسبت به Huawei P50 Pro از دست داد، اما در مورد دوم می شنویم که امتیاز دوربین Xiaomi 12 Ultra DxO می تواند رکوردها را بشکند.

امتیاز DxO دوربین اولترا شیائومی 12

این چند روز پیش اعلام شد شیائومی 12 اولترا به دلیل عدم قطعیت تا بهار 1401 عرضه نخواهد شد.بررسی ها نشان می دهد که این گوشی ممکن است از نظر مشخصات تغییر کند اما طراحی کلی با اطلاعات قبلی مطابقت دارد.

امتیاز Xiaomi 12 Ultra DxO می تواند رکوردها را بشکند

پیش از این، چندین طرح جسورانه از ظاهر شیائومی 12 اولترا نشان می داد که یک ماژول دوربین گرد بزرگ در یک جزیره مربع بیرون زده در قاب پشتی قرار دارد. این دوربین دارای سه دوربین است و انتظار می‌رود که شامل یک دوربین اصلی، یک دوربین ثانویه با زاویه دید فوق عریض و در نهایت یک لنز تله فوتو باشد.

همکاری لایکا با شیائومی در دوربین Xiaomi 12 Ultra

اگرچه پیکربندی کلی دوربین مشابه Mi 11 Ultra به نظر می رسد، انتظار می رود که Xiaomi 12 Ultra در این زمینه بهبود بیشتری پیدا کند. گفته می شود، که شیائومی برای توسعه سیستم دوربین گوشی با لایکا همکاری کرده استبنابراین اگر او دوباره در DXOMARK رتبه اول را کسب کند، تعجب نخواهیم کرد.

همچنین انتظار می‌رود صفحه نمایش شیائومی 12 اولترا، نمایشگر 2K OLED سامسونگ با شیار دوربین سلفی باشد. یک شارژر بی سیم 120 واتی و یک شارژر بی سیم 50 واتی نیز موجود است.

آیا فکر می کنید شیائومی می تواند دوباره در DxOmark مقام اول را از آن خود کند؟