• خانه
  • اخبار
  • امتیاز DxO گلکسی اس 22: بهتر از گلکسی اس 21 اولترا، اما عقب تر از رقبا

امتیاز DxO گلکسی اس 22: بهتر از گلکسی اس 21 اولترا، اما عقب تر از رقبا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
امتیاز DxO گلکسی اس 22: بهتر از گلکسی اس 21 اولترا، اما عقب تر از رقبا

دو هفته پیش که ارزیابی DxO از دوربین اصلی Galaxy S22 Ultra با هم بررسی کردیم و دیدیم که نسبت به نسل قبلش نتیجه بهتری گرفته است. حتی با این نتیجه، نمی تواند به پرچمدار سامسونگ در بالاترین رتبه بندی DxO کمک کند. همین امر در مورد دوربین گلکسی اس 22 نیز صدق می کند. امتیاز DxO گلکسی اس 22 ذکر شده است و بهتر از گلکسی اس 21 اولترا است، اما از رقبا عقب است.

دوربین گلکسی اس 22

امتیاز DxO دوربین گلکسی اس 22

امتیاز DxO دوربین گلکسی اس 22

همانطور که مشاهده می کنید امتیاز کلی 126 برای گلکسی اس 22 ثبت شده است. باید به خاطر داشته باشید که مدل پایه خانواده گلکسی S22 پرچمدار است. دستگاهی که مشخصات سخت افزاری دوربین آن با مدل پلاس یکسان است و نکته جالب این است که نتیجه DxO گلکسی اس 22 پلاس یکسان است.

Exynos Galaxy S 22 در این تست تست شده است به همین دلیل تراشه هنگام تست دوربین مهم است زیرا پردازش تصویر توسط ارائه دهنده تراشه انجام می شود. به همین دلیل، به دور از برنامه ریزی کلی، می توان تفاوت هایی را در خروجی مدل های با تراشه های مختلف مشاهده کرد.

جایگاه Galaxy S22 در رتبه بندی DxO

جایگاه Galaxy S22 در رتبه بندی DxO

گلکسی اس 22 در رتبه 24 جدول DxOmark قرار دارد. به خاطر داشته باشید که گوشی هایی با نتیجه یکسان در یک رتبه قرار دارند. به همین دلیل می توان شاهد حضور چندین مدل موبایل در یک کلاس بود. گلکسی اس 22 در رده گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا قرار دارد.

البته به خاطر داشته باشید که دستگاهی مانند گلکسی اس 20 اولترا دارای اپتیکی برای بزرگنمایی بدون افت کیفیت است و این نتیجه برابر لزوما به معنای عملکرد کلی یکسان این دستگاه ها نیست. همین امر در مورد مقایسه با گلکسی اس 21 اولترا نیز صدق می کند.

امتیاز DxO گلکسی اس 22: بهتر از گلکسی اس 21 اولترا، اما عقب تر از رقبا

برای مقایسه مختصری از آزمون کلی دوربین Galaxy S22 از DxO می توانید تصویر بالا را ببینید. جالب اینجاست که به عنوان مثال گلکسی اس 21 پلاس موفق شد پوست سوژه را با وضوح بیشتری درمان کند. با این حال، عملکرد کلی هر سه دستگاه در مقایسه با این تصویر بسیار خوب است.

نظر شما در مورد عملکرد دوربین گلکسی اس 22 چیست؟