• خانه
  • اخبار
  • ال جی در حال توسعه نمایشگر OLED برای آیپدهای 11 و 12.9 اینچی آینده اپل است.

ال جی در حال توسعه نمایشگر OLED برای آیپدهای 11 و 12.9 اینچی آینده اپل است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ال جی در حال توسعه نمایشگر OLED برای آیپدهای 11 و 12.9 اینچی آینده اپل است.

گزارش جدیدی که به تازگی توسط رسانه های کره ای منتشر شده است el او تایید کرد که اپل قصد دارد آیپد آینده خود را با نمایشگر OLED ارائه کند. بر اساس این گزارش، به نظر می رسد این شرکت در حال انجام وظیفه است تولید بر روی صفحه نمایش OLED برای 11 پرو و ​​آیپد پرو 12.9 اینچی، آن را در اختیار ال جی قرار دهید.

توسعه صفحه نمایش OLED iPad از LG

الک مدیا مدعی است که ال‌جی دیسپلی در حال توسعه دو مدل از پنل‌های OLED است که در آی‌پد استفاده می‌شوند و در آینده توسط اپل معرفی خواهند شد.

به گفته منابع، LG Display در حال توسعه نمایشگر 12.9 و 11 اینچی است. آنها گفتند که این شرکت همچنین توسعه دهنده انحصاری مدل 12.9 اینچی خواهد بود.

اپل همچنین قصد دارد از ساختار دوگانه پشتی برای پنل های OLED استفاده کند که از آن برای مدل های آینده آی پد استفاده خواهد کرد. این شرکت مستقر در کوپرتینو همچنین قصد دارد از ترانزیستورهای اکسید پلی کریستالی با دمای پایین (LTPO) در این پنل ها استفاده کند.

پنل های OLED پشت به پشت به جای لایه ای که در پنل های OLED تک پشته استفاده می شود، دارای دو لایه هستند. این به این پانل ها اجازه می دهد تا دو برابر روشنایی و چهار برابر عمر بیشتری نسبت به پنل های OLED تک پشته داشته باشند.

توسعه صفحه نمایش OLED iPad از LG

توسعه صفحه نمایش OLED iPad از LG

این اولین بار نیست که این نشریه اعلام می کند که اپل قصد دارد در آینده یک آیپد OLED عرضه کند. در حال حاضر، The Elec می گوید که کوپرتینویی قصد دارد این مدل تبلت را در سال 2024 عرضه کند.

قبلا میگفتند سامسونگ دیسپلی هم هست تلاشش رقابت با ال‌جی برای تولید پنل‌های OLED آیپد آینده اپل. اما مشخص نیست چه کسی در این نبرد پیروز خواهد شد.

از آنجایی که برنامه عرضه این مدل برای دو سال آینده برنامه ریزی شده است، ممکن است همه چیز تغییر کند، بنابراین باید منتظر ماند و دید که این روند در Samsung Display و LG Display چگونه پیش می رود.

نظر شما در مورد توسعه نمایشگر OLED در دو مدل پرو از آیپدهای اپل از LG چیست؟