منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ال جی به وعده خود مبنی بر عرضه اندروید 12 برای ال جی Velvet عمل کرده است

ال جی به وعده خود مبنی بر عرضه اندروید 12 برای ال جی Velvet عمل کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ال جی به وعده خود مبنی بر عرضه اندروید 12 برای ال جی Velvet عمل کرده است

ال جی تا همین چند سال پیش یکی از مهم ترین شرکت ها در دنیای گوشی های موبایل بود. اما مشکلات مختلف باعث شده این برند محبوب نتواند جایگاه خوب خود را در بازار حفظ کند و به تدریج جایگاه خود را از دست بدهد. اما به نظر می رسد این پایان کار ال جی نیست و باید شاهد عرضه اندروید 12 برای ال جی Velvet باشیم. اس ترنجی با من باش.

نسخه اندروید 12 برای LG Velvet; الاجی به تعهدات قبلی پایبند است

همانطور که احتمالا می دانید، کسب و کار موبایل ال جی برای مدت نسبتا طولانی با مشکلات مالی روبرو بوده است. اوضاع بهبود نیافته است و ال جی با اعلام خروج نهایی خود از بازار جهانی گوشی های هوشمند در سال گذشته، دنیای فناوری را شوکه کرده است.

این خبر به سرعت در میان دارندگان گوشی مانند LG Velvet، بال و V60 ThinQ بسیار هشدار دهنده است. مصرف کنندگان و دارندگان این دستگاه ها نگران بودند که با خروج این شرکت از بازار موبایل، پشتیبانی نرم افزاری از دستگاه های آنها دیگر ادامه پیدا نکند. علیرغم تعهدات رسمی شرکت در مورد این موضوع، بسیاری از مصرف کنندگان همچنان شک داشتند.

اکنون غول فناوری کره ای بار دیگر در کانون توجه صنعت موبایل قرار گرفته است تا به یکی از بزرگترین وعده های خود در سال 2021 عمل کند. گوشی هوشمند LG Velvet به تازگی دریافت به روز رسانی اندروید 12 را در کره جنوبی آغاز کرده است. این توسط یک صفحه وب که پشتیبانی منطقه ای از دستگاه را نشان می دهد و همچنین گزارش های واقعی منتشر شده توسط کاربران به Reddit تأیید می شود.

نسخه 12 اندروید برای LG Velvet

این صفحه نمایش غول پیکر میان رده 6.8 اینچی با اندروید 10 در سال 2020 عرضه شد. این دستگاه همچنین موفق شد اولین تبلیغ بزرگ ال جی برای دستگاه را قبل از اعلام رسمی خروج ال جی از بازار گوشی های هوشمند دریافت کند.

گوشی هوشمند Velvet یکی از چندین گوشی درجه یک موجود در بازار است که با نوید حداکثر به روز رسانی در سه نسخه از سیستم عامل اندروید (از زمان معرفی) عرضه می شود. اگرچه این ممکن است در ابتدا کمی مبهم به نظر برسد، اما ال جی به تعهد سه ساله خود برای عرضه سه نسخه اندروید بر روی دستگاه عمل کرده است. سپس شرکت نیز به صراحت تحویل دهد اندروید 12 و اندروید 13 به هر دو نسخه 5G و 4G متعهد است.

البته با توجه به PhoneArena لازم به ذکر است که این لزوما به این معنا نیست که تمامی مدل های LG Velvet در دنیا این آپدیت را دریافت خواهند کرد. اما حداقل در مورد اندروید 12، امیدواریم این آپدیت جدید که به صورت OTA منتشر می شود، راه خود را به کشورهای دیگر نیز باز کند.

LG Volut 5G با اسنپدراگون 765G با قیمت 735 دلار در کره جنوبی معرفی شد

تمام موارد ذکر شده برای تاکید بر این است که ال‌جی قطعا برای بازگشت به بازار گوشی‌های هوشمند یا عرضه نسخه جایگزین Velvet برنامه‌ای ندارد و مطمئن هستیم که برخی از کاربران این شرکت همچنان ناراحت هستند. نظر شما در مورد عرضه اندروید 12 برای LG Velvet چیست؟ آیا شما این دستگاه را خریدید؟