• خانه
  • اخبار
  • الکس کیپمن، رهبر هولولنز، مایکروسافت را در سازماندهی مجدد واقعیت مختلط پس از گزارشی در مورد رفتار “سمی” ترک می کند

الکس کیپمن، رهبر هولولنز، مایکروسافت را در سازماندهی مجدد واقعیت مختلط پس از گزارشی در مورد رفتار “سمی” ترک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
الکس کیپمن، رهبر هولولنز، مایکروسافت را در سازماندهی مجدد واقعیت مختلط پس از گزارشی در مورد رفتار "سمی" ترک می کند

الکس کیپمن، رهبر هولولنز، مایکروسافت را در سازماندهی مجدد واقعیت مختلط پس از گزارشی در مورد رفتار "سمی" ترک می کند
الکس کیپمن، دستیار فنی مایکروسافت، تیم واقعیت ترکیبی هولولنز این شرکت را رهبری می کند. (عکس فایل)

مایکروسافت گروه واقعیت مختلط هولولنز خود را جدا می کند و از الکس کیپمن، رهبر گروه که اخیرا موضوع مورد بحث قرار گرفته بود، جدا می شود. اطلاعات داخلی داستانی که از او به عنوان نمونه ای از رفتار «سمی» در شرکت یاد می کند.

تغییر ساختار در یک ایمیل داخلی سه شنبه شب اعلام شد و گروه واقعیت ترکیبی شرکت را به Windows & Devices و گروه واقعیت مختلط آن را برای حضور و همکاری با تیم های مایکروسافت در بخش Experiences & Devices شرکت منتقل کرد.

اسکات گاتری، رئیس مایکروسافت Cloud & AI Group، در ایمیلی گفت که این تغییرات “تلاش های کلی ما را در Metaverse به عنوان یک شرکت در سال مالی آینده هماهنگ و تسریع خواهد کرد.”

در انتهای ایمیل، پس از تشریح تغییرات سازمانی، گاتری نوشت: «در چند ماه گذشته، الکس کیپمن و من در مورد مسیر پیشرفت تیم صحبت کرده‌ایم. ما تصمیم گرفتیم که این زمان مناسبی است که او شرکت را ترک کند و به دنبال فرصت های دیگر باشد.

گاتری افزود: “من از چشم انداز بزرگی که الکس در طول سال ها به مایکروسافت داده است و هر کاری که برای گسترش پیشنهادات متاورس ما انجام داده است، قدردانی می کنم. الکس متعهد است که به تیم ها کمک کند تا طی دو ماه آینده انتقال پیدا کنند و قبل از اینکه آنچه را که برای او دنبال می شود دنبال کند، موفقیت را تضمین کند.

الکس کیپمن، رهبر هولولنز، مایکروسافت را در سازماندهی مجدد واقعیت مختلط پس از گزارشی در مورد رفتار "سمی" ترک می کند
الکس کیپمن از هولولنز اصلی در مایکروسافت در سال 2015 رونمایی کرد (عکس فایل brooztechnology / تاد بیشاپ)

25 می اطلاعات داخلی داستان گزارشگر اشلی استوارت با حکایتی شروع شد که کیپمن را با سایر کارمندان مایکروسافت ملاقات می کرد و به آنچه که یکی از کارمندان بعداً در سایت به عنوان پورن واقعیت مجازی توصیف کرد، نگاه می کرد.

در این گزارش، الگوی کیپمن در مورد سوءرفتارهای ادعایی نسبت به زنان در شرکت، از جمله لمس ناخواسته، به عنوان نمونه ای از سوء رفتار توسط مدیران مایکروسافت توصیف می شود و می گوید که او علیرغم وعده های مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا و سایر رهبران ارشد برای ایجاد تغییرات فرهنگی، آن را از دست داده است.

مایکروسافت در مورد جزئیات این گزارش اظهار نظر نکرد و brooztechnology نیز آن را به طور مستقل بررسی نکرد. این شرکت اغلب تغییرات سازمانی را در ارتباط با شروع سال مالی خود در اول جولای انجام می دهد.

کیپمن در سال 2001 به مایکروسافت پیوست. او عنوان دستیار فنی را دارد و به خاطر اختراع محصولاتی از جمله هدست واقعیت ترکیبی هولولنز و کنترلر حرکتی کینکت برای ایکس باکس شهرت دارد.

در اینجا متن کامل ایمیل Guthrie از brooztechnology است.

امروز من برخی تغییرات سازمانی در Cloud + AI را اعلام می کنم.

تیم واقعیت ترکیبی محصولات و راه‌حل‌های واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) از جمله HoloLens، IVAS و سرویس Microsoft Mesh ما را ارائه می‌کند که عناصر کلیدی کار کلی Microsoft Metaverse هستند.

این تیم با کار واقعیت ترکیبی ما در سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است و در ماه گذشته به دو نقطه عطف حیاتی رسیده است:

• همکاری ما با ارتش ایالات متحده و پروژه IVAS (سیستم تقویت بصری یکپارچه) برای ساخت یک راه حل نسل بعدی که در آن هر سرباز از یک هدست واقعیت ترکیبی استفاده خواهد کرد، رسماً توسط ارتش ایالات متحده برای ورود به مرحله آزمایش عملیاتی تأیید شده است. OT). . این سنگ بنای بزرگی برای تیم و اوج سال‌ها کار سخت است.

• در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، مایکروسافت و شریک ما Accenture از یک تجربه همه جانبه ساخته شده با Microsoft Mesh SDK جدید خود پرده برداری کردند، که به کاربران نهایی اجازه می دهد در یک فراجهان امن ملاقات کنند و در مورد مسائل جهانی مانند پایداری همکاری کنند. این تجربه با بازخورد بسیار خوبی از طرف حاضران مورد استقبال قرار گرفت و اکنون ما تقاضای زیادی از مشتریانی داریم که می‌خواهند چنین تجربیاتی را ایجاد کنند.

اینها نقاط عطف مهمی در مسیر ما برای ساختن دستگاه‌های سخت‌افزاری با واقعیت ترکیبی غنی‌تر و همچنین پلت‌فرم همکاری نرم‌افزاری اصلی برای فعال کردن تجربیات فراگیرتر Metaverse هستند.

تسریع و هماهنگ کردن کار مایکروسافت روی متاورس در آینده

امروز ما در حال ایجاد برخی تغییرات سازمانی هستیم که تلاش‌های کلی ما را در متاورس به عنوان یک شرکت در سال مالی آینده هماهنگ و تسریع خواهد کرد.

تیم های سخت افزار واقعیت ترکیبی به Windows + Devices خواهند پیوست

گریس هوانگ، روبن کابالرو، اسکات ایوانز، اشرف میخائیل، دیوید مارا و تیم‌های سخت‌افزار واقعیت مختلط آنها مسئول طراحی و ارائه محصولات سخت‌افزاری با واقعیت ترکیبی متحول هستند. اینها شامل پروژه های HoloLens و IVAS ما می شود.

با اطلاعیه امروز، آنها به سازمان Windows + Devices (W + D) خواهند پیوست. اسهال پانای. این حرکت تیم‌های سخت‌افزار واقعیت مختلط ما را به عنوان بخشی از سازمان سخت‌افزاری گسترده‌تر دستگاه‌های کاربر نهایی مایکروسافت ادغام می‌کند. هر دو HoloLens و IVAS با استفاده از ویندوز ساخته شده‌اند و این حرکت تلاش‌های پلتفرم مشتری ما را بیشتر همسو می‌کند.

تیم‌های حضور و همکاری واقعیت مختلط به تیم‌ها خواهند پیوست

کارلوس آگیلار، میگل سوسفالیک، نیکیل سوبرامانیان و تیم‌های مدیریتی آن‌ها مسئول ارائه نسل بعدی خدمات حضور و مشارکت واقعیت ترکیبی، از جمله پیشنهاد جدید Microsoft Mesh ما هستند.

با اطلاعیه امروز، آنها به سازمان Teams در قسمت Experiences + Devices در زیر می پیوندند جف تپر. این حرکت تلاش‌های همکاری آتی مایکروسافت را تقویت و ادغام خواهد کرد. ایجاد تجربیات همکاری همهجانبه با Metaverse – به ویژه در Teams – بسیار مهم است و Microsoft Mesh SDK به طور فزاینده ای به بخشی جدایی ناپذیر از دستیابی به آن تبدیل می شود.

الکس کیپمن شرکت را ترک کند و به دنبال فرصت های دیگر باشد

در چند ماه گذشته، الکس کیپمن و من در مورد راه پیشرفت تیم صحبت کردم. ما متقابلاً تصمیم گرفتیم که این زمان مناسبی است که او شرکت را ترک کند و به دنبال فرصت‌های دیگر باشد. من از چشم انداز بزرگی که الکس در طول سال ها به مایکروسافت داده است و هر کاری که او برای گسترش پیشنهادات Metaverse ما انجام داده است، قدردانی می کنم. الکس متعهد است که در طی دو ماه آینده به تیم ها در فرآیند انتقال کمک کند و قبل از پیگیری آنچه برای او در پی خواهد آمد، موفقیت را تضمین کند.

در نهایت

من عمیقا از کمک قابل توجهی که تیم واقعیت ترکیبی در چند سال گذشته انجام داده است قدردانی می کنم. کاری که آن‌ها انجام می‌دهند به محصولات شگفت‌انگیز و برنامه‌های کاربردی غنی اجازه می‌دهد که نحوه برقراری ارتباط، کار و یادگیری ما را در آینده تغییر دهد.

این تغییرات بلافاصله اعمال می شوند و رشد کسب و کار را تسریع می کنند و قابلیت های رهبری را ایجاد می کنند. من مشتاقانه منتظر پیشرفت تیم های ترکیبی جدید در سال آینده هستم.

با تشکر،

اسکات