• خانه
  • اخبار
  • افزایش 15 درصدی در فروش گوشی های بازسازی شده در سراسر جهان؛ اپل و سامسونگ پیشتاز هستند

افزایش 15 درصدی در فروش گوشی های بازسازی شده در سراسر جهان؛ اپل و سامسونگ پیشتاز هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
افزایش 15 درصدی در فروش گوشی های بازسازی شده در سراسر جهان؛ اپل و سامسونگ پیشتاز هستند

اگر نمی دانید گوشی های تعمیر شده چیست، باید بگوییم که این محصولات عمدتاً به دلیل ایرادات نرم افزاری یا سخت افزاری از بازار جمع آوری می شوند و پس از رفع ایرادات توسط سازنده، مجدداً با قیمت ارزان تری وارد بازار می شوند. . حتی در حال حاضر شاهد افزایش 15 درصدی فروش گوشی های بازسازی شده در سراسر جهان هستیم. اس ترنجی با من باش.

افزایش 15 درصدی فروش گوشی های بازسازی شده در سراسر جهان

گوشی هوشمند بازسازی شده یا بازسازی شده دستگاهی است که برای مشکلات به سازنده بازگردانده می شود، برای استفاده در فضای داخلی و خارجی آزمایش می شود و ظاهر، نرم افزار یا عملکرد آن تعمیر شده است. چند روز پیش، سامسونگ سری گلکسی اس 20 را که شامل گلکسی اس 21 5 جی، گلکسی اس 21 + 5 جی و گلکسی اس 21 اولترا 5G می شود، به عنوان مجموعه ای از دستگاه های Re-Newed از گوشی های به روز شده خود در فروشگاه های آنلاین عرضه کرد.

افزایش 15 درصدی فروش گوشی های بازسازی شده

هم اپل و هم سامسونگ از جمله سازندگان گوشی های هوشمند هستند که از فروش یک مدل بازسازی شده به شما خوشحال خواهند شد. به هر حال، سال گذشته سال خوبی برای بازار این خط تلفن های بازسازی شده بود، زیرا فروش در این بخش از صنعت در مقایسه با افزایش جزئی 4.5 درصدی فروش گوشی های جدید در سال 2021 بسیار خوب بود.

از قضا، تقاضای رو به رشد مصرف کنندگان برای تلفن های 5G نیز به افزایش فروش در این بخش کمک کرده است و فروش مدل های به روز شده در سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. دلیل این امر این است که بسیاری از مشتریان می خواستند دستگاه قدیمی خود را به یک تلفن 5G ارتقا دهند و برخی مجبور به خرید تلفن های بازسازی شده شدند تا چنین خریدی از نظر مالی امکان پذیر شود.

با پذیرش این معاملات، اپراتورها موجودی گوشی های خود را افزایش داده اند که در صورت بازیابی می توانند آنها را بازیافت کنند. با وجود بحران جهانی کمبود تراشه و کمبود سایر قطعات، مؤسسه کانترپوینت می‌گوید برخی از خرده‌فروشان جهان که به فروش دستگاه‌های جدید معروف هستند، به طور فزاینده‌ای تلفن‌های بازسازی‌شده را برای حمایت از بازار و پرداخت مالیات عرضه می‌کنند.

افزایش 15 درصدی فروش گوشی های بازسازی شده

مطابق با PhoneArenaداده های متقابل نشان می دهد که آمریکای لاتین بیشترین افزایش سالانه در فروش تلفن های بازسازی شده (29 درصد در سال گذشته) را دارد. دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان هند است که با رشد سالانه 25 درصد در رتبه دوم قرار دارد. چین همچنین بزرگترین بازار گوشی های بازسازی شده را دارد، اما رشد درآمد سالانه در سال گذشته تنها 10 درصد بود. ایالات متحده همچنین سومین نرخ رشد سالانه با 15 درصد را دارد.

اپل به محبوب ترین برند گوشی های هوشمند در بازار محصولات به روز تبدیل شده است و سامسونگ پس از اپل در رتبه دوم قرار دارد. با افزایش درآمد اپل و سامسونگ از مدل های پیشرو، اپراتورها معاملات بیشتری را برای کار با آنها جمع آوری می کنند. موسسه Counterpoint همچنین می‌گوید که بازار بازسازی ثانویه به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا به برخی از محبوب‌ترین مدل‌ها دسترسی داشته باشند، گاهی اوقات تا 60 درصد تخفیف.