• خانه
  • اخبار
  • اعلان‌ها در برنامه جی‌میل برای اندروید احتمالاً ظاهر جدیدی به خود می‌گیرند

اعلان‌ها در برنامه جی‌میل برای اندروید احتمالاً ظاهر جدیدی به خود می‌گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اعلان‌ها در برنامه جی‌میل برای اندروید احتمالاً ظاهر جدیدی به خود می‌گیرند

سرویس جیمیل گوگل را باید پرکاربردترین ابزار در زندگی روزمره دانست، زیرا روزانه میلیون ها ایمیل ارسال و دریافت می شود. توانایی مدیریت بهتر ایمیل های جدید همیشه هدف استراتژیک گوگل در توسعه سرویس جیمیل بوده است. به نظر می رسد حالا نوتیفیکیشن های اپلیکیشن جیمیل اندروید احتمالاً ظاهری کاملاً جدید خواهند داشت. اس ترنجی با من باش.

اعلان ها در برنامه جیمیل برای اندروید و امکان دریافت ظاهری جدید

کاربران اندروید به زودی می توانند به سرعت متوجه شوند که آیا از نوار وضعیت Google Chat یا Spaces اعلان دریافت می کنند، زیرا به روز رسانی جدید این سرویس در Gmail منتشر می شود. از آنجایی که به زودی Hangouts توسط Google Chat برای کاربران Google Workspace جایگزین خواهد شد، Google نماد جدیدی را به نوار وضعیت اضافه کرده است که تشخیص بین اعلان‌های Google Chat و Spaces را آسان‌تر می‌کند.

تا کنون، برنامه پیام‌رسانی Google Chat و رقیب آن در Microsoft Slack و Teams از یک نماد حباب پر از پیام‌ها با حباب دیگری در پشت به عنوان نماد نوار وضعیت استفاده کرده‌اند. این امر تشخیص اینکه آیا پیامی از یک همکار دارند یا شخصی در یک چت گروهی چیزی گفته است برای کاربران دشوار می کند. خوشبختانه، زمانی که آخرین به روز رسانی گوگل برای جیمیل به طور گسترده در دسترس باشد، دیگر چنین نخواهد بود.

نمادهای جدید در نوار وضعیت

اعلان ها در برنامه جیمیل برای اندروید

همانطور که از 9to5Google می بینید، اندروید جیمیل اکنون آیکون های جداگانه ای برای اعلان های Chat و Spaces دارد. نماد چت جدید یک نماد حباب یک پیام است که برجسته شده و فضای داخلی خالی دارد، در حالی که نماد جدید Spaces سه نفر را در کنار یکدیگر نشان می دهد. اگر هر یک از این نمادهای جدید آشنا به نظر می رسند، به این دلیل است که در حال حاضر در سرویس گیرنده ایمیل دسکتاپ گوگل استفاده می شوند. همانطور که 9to5Google گفت، اندروید جیمیل اکنون آیکون های جداگانه ای برای اعلان های Chat و Spaces ارائه می دهد.

در حالی که داشتن یک نماد جدید Google Chat منطقی است، برخی از کاربران ممکن است در ابتدا با دیدن نماد Spaces جدید کمی گیج شوند زیرا بیشتر شبیه یک برنامه شبکه اجتماعی است تا یک برنامه چت تجاری. مطابق با TechRadarاین پست فقط نشان داد که این نمادهای جدید در نوار وضعیت در یک تلفن هوشمند اندرویدی با نسخه Gmail 2022.02.20 ظاهر شده اند. با این حال، گوگل احتمالا به زودی آنها را برای دستگاه های اندرویدی بیشتری منتشر خواهد کرد.

آپدیت جدید جیمیل برای اندروید; امکان تغییر پسورد و اطلاعات کاربری از اپلیکیشن

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا افزودن نمادهای جدید به مدیریت بهتر اعلان‌هایتان کمک می‌کند؟ به نظر شما گوگل باید چه تغییراتی در ظاهر و نماد این دو برنامه ایجاد کند؟