• خانه
  • اخبار
  • اعضای تیم و رهبران ملی در خارج از مقر آمازون راهپیمایی کردند و کمپین اتحادیه را تشدید کردند

اعضای تیم و رهبران ملی در خارج از مقر آمازون راهپیمایی کردند و کمپین اتحادیه را تشدید کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اعضای تیم و رهبران ملی در خارج از مقر آمازون راهپیمایی کردند و کمپین اتحادیه را تشدید کردند

اعضای تیم و رهبران ملی در خارج از مقر آمازون راهپیمایی کردند و کمپین اتحادیه را تشدید کردند
اعضای تیم و رهبران بعد از ظهر سه شنبه در خارج از مقر آمازون در سیاتل جمع می شوند. (تصویر توسط Teamsters 117 از طریق توییتر).

رهبران تیم، از جمله شان اوبراین، رئیس کل اتحادیه، کمپین خود را برای سازماندهی کارگران انبار و تدارکات آمازون امروز بعدازظهر به درب شرکت در سیاتل آوردند.

جمعیت زیادی از مقابل Amazon Spheres و برج‌های دفتر مرکزی شرکت راهپیمایی کردند و خیابان‌های شمال مرکز شهر سیاتل را پر کردند و با صدای بلند در اعتراض به آمازون و بنیانگذار آن جف بزوس شعار دادند.

اوبراین در بیانیه ای گفت: “آمازون باید بترسد – تیمسترها شانه به شانه جوامع زیادی که خواستار تغییر هستند ایستاده اند.”

Teamsters آمازون را به بدرفتاری با کارگران انبار و تدارکات متهم می‌کنند و می‌گویند که این شرکت به‌طور غیرقانونی تلاش‌ها را برای تشکیل اتحادیه‌های مراکز اجرای خود در برخی مناطق کشور خنثی کرده است.

اوبراین گفت: “تیمسترها نمی روند.” هر جا آمازون با کارگران بدرفتاری کند، ما آنجا خواهیم بود. آمازون قرار نیست اتحادیه ها را منهدم کند و از آن دور شود. آمازون قرار نیست کارگران آمریکایی را اخراج کند و بسوزاند و از دستش فرار کند. این غول فاسد شرکتی اکنون باید پاسخگوی تیمسترها باشد و ما آماده مبارزه هستیم.

آمازون که بارها این ادعاها را رد کرده است، در پاسخ به درخواست brooztechnology بیانیه ای در مورد این تجمع و کمپین اتحادیه Teamsters صادر کرد.

برد گلاسر، سخنگوی آمازون گفت: ما به حقوق مردم برای اعتراض مسالمت آمیز احترام می گذاریم. “و همانطور که همیشه گفته‌ایم، انتخاب کارمندان ما است که به اتحادیه بپیوندند یا نه – همیشه همینطور بوده است.” به عنوان یک شرکت، ما معتقد نیستیم که اتحادیه‌ها بهترین پاسخ برای نیروی کار ما هستند و تمرکز ما بر کار مستقیم با تیم خود برای ادامه تبدیل آمازون به مکانی عالی برای کار باقی می‌ماند.»

اندی جاسی، مدیرعامل آمازون در کنفرانس کد اوایل این ماه اشاره کرد که این شرکت به درخواست تجدیدنظر در مورد رای مهم برای تایید اتحادیه در انبار استیتن آیلند ادامه خواهد داد و گفت که “بی نظمی های بسیار بسیار نگران کننده” در رای گیری وجود دارد. این کمپین توسط اتحادیه کارگری مستقل آمازون رهبری شد.

خروج Teamsters در مقر آمازون همزمان با کنفرانس زنان Teamsters است که این هفته در سیاتل برگزار می شود. Teamsters در اوایل این ماه یک بخش جدید با تمرکز بر اتحادیه آمازون به رهبری رندی کورگان از Teamsters Local 1932 در سن برناردینو، کالیفرنیا تشکیل دادند.

1.2 میلیون عضو Teamsters از جمله 340000 کارمند UPS وجود دارد. Teamsters و انجمن ملی حامل نامه‌ها، که نماینده کارکنان خدمات پستی ایالات متحده است، همچنین علاقه خود را برای سازماندهی رانندگان تحویل آمازون که برای شرکت‌های شخص ثالث مستقل کار می‌کنند، ابراز کرده‌اند.