• خانه
  • اخبار
  • اشتراک پولی واتس اپ برای ویژگی چند دستگاهی به زودی معرفی می شود

اشتراک پولی واتس اپ برای ویژگی چند دستگاهی به زودی معرفی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اشتراک پولی واتس اپ برای ویژگی چند دستگاهی به زودی معرفی می شود

همانطور که می دانید، پس از سال ها انتظار، واتس اپ بالاخره برخی از ویژگی های بسیار ابتدایی مانند پشتیبانی از چند دستگاه را اضافه کرد. اما به نظر می رسد که مدیران متا می خواهند اشتراک پولی واتس اپ را برای این ویژگی برای چندین دستگاه در این برنامه ایجاد کنند. اس ترنجی با من باش.

مزیت اشتراک پولی واتس اپ برای یک ویژگی برای چندین دستگاه چیست؟!

سال‌ها بعد، واتس‌اپ بالاخره چند ماه پیش پشتیبانی از بسیاری از دستگاه‌ها را برای این اپلیکیشن معرفی کرد. این قابلیت ویژه در سال‌های اخیر با تقاضای زیادی از سوی کاربران مواجه شده و سرانجام پس از چند سال در دسترس بودن در تلگرام، به واتس‌اپ رسید. آپدیت قبلی واتس اپ برای نسخه تحت وب واتس اپ در این اپلیکیشن بسیار ضعیف و کم اهمیت بود. زیرا به گوشی هوشمند شما و همچنین اتصال به اینترنت و جفت شدن با مرورگر نیاز دارد.

ویژگی جدید Multi-Device به شما امکان می دهد از یک حساب کاربری در چندین دستگاه استفاده کنید و همه چیز به تلفن شما متصل است. حالا کاربران می توانند از واتس اپ در دستگاه های دیگر استفاده کنند، حتی اگر گوشی هوشمند خاموش باشد یا حتی اینترنت کار نکند. این ویژگی هنوز کند است و نیاز به بهبودهای اساسی دارد، اما کاربران می توانند حساب خود را به چهار دستگاه دیگر پیوند دهند. واضح است که WhatsApp در حال طراحی و توسعه یک سرویس اشتراک پولی است که به شما امکان می دهد دستگاه های بیشتری را به حساب خود اضافه کنید.

اشتراک پولی واتس اپ برای بهبود قابلیت های بسیاری از دستگاه ها

متا (درست مانند فیس بوک) سال ها در تلاش بوده تا راهی برای کسب درآمد از واتس اپ بیابد. اگرچه این شرکت حتی برنامه هایی برای افزودن تبلیغات به شبکه اجتماعی خود داشت، اما اکنون به نظر می رسد که به یک سیستم درآمد بهتر (کمتر غارتگر) نزدیک می شود. به نظر می رسد واتس اپ در حال توسعه طرح جدیدی است که در حال حاضر فقط برای حساب های تجاری در دسترس است.

پشتیبانی از چندین دستگاه واتس اپ به طور رسمی هفته آینده برای اندروید و iOS ارائه خواهد شد

به گفته کاربران WaBetaInfo، این شرکت قصد دارد این ویژگی را در نسخه های تجاری و تجاری به مشترکان ارائه دهد. یکی از این ویژگی ها از حداکثر 10 دستگاه متصل در یک حساب پشتیبانی می کند که بیش از دو برابر محدودیت فعلی است. این به طور موثر به افراد بیشتری در کسب و کار اجازه می دهد تا از چندین حساب برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.

طرح های اشتراک واتس اپ ابتدا در نسخه های تجاری در دسترس خواهند بود

مطابق با GizChinaهنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. واتس اپ مطمئنا تلاش خواهد کرد تا این اشتراک را در اختیار میلیون ها کاربر دیگر قرار دهد. بنابراین تقریباً مطمئن هستیم که پشتیبانی بیش از 10 دستگاه تازه شروع کار است. در حال حاضر، استفاده از این ویژگی در حساب های تجاری کاملاً منطقی است.

اشتراک پولی واتس اپ برای بهبود قابلیت های بسیاری از دستگاه ها

سپس می توانید به جای ایجاد ده ها حساب شخصی، یک حساب تجاری WhatsApp را به چندین دستگاه مرتبط کنید. با این حال، انتظار می رود این سرویس مشترک در آینده به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد. متأسفانه هر دو نسخه اندروید و iOS واتس اپ بیزینس هنوز شواهد قابل اعتمادی از این ویژگی ندارند و احتمالاً در آینده تغییر خواهد کرد. زیرا واتس اپ رسما این قابلیت را معرفی می کند. شاید این شرکت کاری مشابه آنچه توییتر با Twitter Blue انجام می دهد انجام دهد.

آپدیت جدید واتس اپ قابلیت های جامعه را فراهم می کند و ضبط صدا را متوقف می کند

برای یادآوری، ابتدا قرار بود واتس اپ یک پیام رسان پولی باشد. چند سال پیش، قبل از اینکه واتس اپ توسط متا خریداری شود، به مدت یک سال به صورت رایگان منتشر شد. پس از این دوره، برنامه یک سیستم پرداخت سالانه ایجاد کرد. البته خیلی ها هرگز برای این کار پولی نداده اند و پس از خرید این پیام رسان از متا این طرح به طور کامل لغو شد.