• خانه
  • اخبار
  • اسپین اوت پنهان AI2 به رهبری یکی از بنیانگذاران Napster از دستیار مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد

اسپین اوت پنهان AI2 به رهبری یکی از بنیانگذاران Napster از دستیار مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اسپین اوت پنهان AI2 به رهبری یکی از بنیانگذاران Napster از دستیار مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد

اسپین اوت پنهان AI2 به رهبری یکی از بنیانگذاران Napster از دستیار مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد
از سمت چپ: مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران جردن ریتر. مهندس ارشد و یکی از بنیانگذاران Saurav Pahadia; مدیر محصول و یکی از بنیانگذاران دانیل سینترا؛ مدیر بازاریابی کلارا لیتائو و محقق UX Ziyun Tie. کنزی، یک لابرادور زغالی، جلو نشسته است. (بزرگنمایی عکس)

Augment AI می خواهد دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی شما باشد.

استارت‌آپ سیاتل که از موسسه آلن برای هوش مصنوعی (AI2) منشعب شد، روز سه‌شنبه از حالت مخفی خارج شد و یک نسخه بتا خصوصی را افتتاح کرد. این اقدام نگاه دقیق‌تری به استارت‌آپ مخفی ارائه می‌کند، که brooztechnology برای اولین بار در ژانویه زمانی که یک دور اولیه 3.5 میلیون دلاری را جذب کرد، مشاهده کرد.

Augment توسط جردن ریتر، یکی از بنیانگذاران شرکت اشتراک فایل Napster، راه اندازی شد. مدیر محصول دانیل لادووکات سینترا، کارمند سابق گوگل و مدیر Axon. و Saurav Pahadia، مهندس نرم افزار سابق در استارت آپ Strike Graph و Madrona Venture Labs.

ریتر همچنین قبلاً شرکتی به نام Atlas Informatics را در سیاتل اداره می کرد. این استارت آپ توسط بیل گیتس حمایت شد و یک موتور جستجوی شخصی ایجاد کرد که در پس زمینه رایانه کاربران اجرا می شد و داده های فعالیت را در برنامه ها و خدمات مختلف ثبت می کرد. ایده این بود که به کاربران کمک کند اطلاعات را در فایل‌ها، ایمیل‌ها و منابع دیگر پیدا کنند. اطلس در سال 2017، دو سال پس از راه اندازی بسته شد.

Augment بر اساس یک پایه مشابه در مورد بهره وری و گردش کار ساخته شده است. این شرکت قصد دارد از هوش مصنوعی برای ارائه ابزاری استفاده کند که به عنوان یک منشی نرم افزاری برای حرفه ای ها عمل کند. همه کارها از یادداشت برداری از جلسه گرفته تا یادآوری و سازماندهی تمام تحقیقات در مورد یک موضوع خاص را انجام می دهد.

این استارت آپ دو اپلیکیشن ارائه می دهد که در کنار ابزارهای موجود کاربر کار می کنند. این دو اپلیکیشن Meeting Augment و Memory Augment نام دارند.

  • Meeting به پلتفرم‌های جلسه مجازی مانند Zoom متصل می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد تا دعوت‌کنندگان را خلاصه کنند، محتوای جلسه را رونویسی و خلاصه کنند، و موارد بعدی را از مکالمات ویدیویی استخراج کنند.
  • در همین حال، حافظه به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مربوط به یک موضوع خاص را جمع آوری و ذخیره کنند. کاربران می‌توانند اسناد، فایل‌ها، و صفحات وب و سایر اطلاعات مرتبط را فراخوانی کنند.

Augment تنها نرم افزار ساخت استارت آپی نیست که به گردش کار یک شرکت کمک می کند. استارت‌آپ سیاتل Xembly یک نماینده مکالمه را ارائه می‌کند که پیام‌های محل کار را برای برنامه‌ریزی جلسات، ایجاد دستور کار و یادداشت‌برداری، از جمله موارد استفاده دیگر، تجزیه و تحلیل می‌کند. Read نیز وجود دارد، استارتاپی که بازخورد مخاطبان را با تجزیه و تحلیل صدا و حرکات صورت اندازه گیری می کند و به کاربران امتیازی در تعامل با مخاطب می دهد.

نسخه بتا برای کاربران رایگان خواهد بود. پس از اتمام، شرکت به مدل اشتراکی می رود، اما قیمت آن هنوز مشخص نشده است. سینترا در ایمیلی به brooztechnology گفت این شرکت در حال حاضر مشتریان را هدف قرار داده است. سرمایه گذاران او عبارتند از AI2، Flying Fish، JAZZ Venture Partners و Incisive Ventures. او رتبه فعلی خود را فاش نکرد.

Augment آخرین اسپین آف از انکوباتور AI2 است که به لیستی می‌پیوندد که شامل استارت‌آپ‌های دیگری مانند Kitt.ai (در سال 2017 توسط بایدو خریداری شد)، Xnor.ai (خرید شده توسط اپل در سال 2020)، WhyLabs، Lexion، Modulus Therapeutics، Ozette، WellSaid Labs و Panda AI.

مطالب مرتبط: درون انکوباتور AI2: میراث ناتمام بنیانگذار مایکروسافت تقاضا برای استارت آپ های جدید هوش مصنوعی را افزایش می دهد.