• خانه
  • اخبار
  • اسپیرال، یک استارت آپ در سیاتل که بازخورد مشتریان را تجزیه و تحلیل می کند، 1.25 میلیون دلار جمع آوری کرد

اسپیرال، یک استارت آپ در سیاتل که بازخورد مشتریان را تجزیه و تحلیل می کند، 1.25 میلیون دلار جمع آوری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اسپیرال، یک استارت آپ در سیاتل که بازخورد مشتریان را تجزیه و تحلیل می کند، 1.25 میلیون دلار جمع آوری کرد

اسپیرال، یک استارت آپ در سیاتل که بازخورد مشتریان را تجزیه و تحلیل می کند، 1.25 میلیون دلار جمع آوری کرد
النا ژیژیمونتووا و اندرو دیلوسا از بنیانگذاران Spiral. (عکس مارپیچ)

استارت‌آپ Spiral 1.25 میلیون دلار دیگر برای توسعه نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی خود که نظرات مشتریان را جستجو و تجزیه و تحلیل می‌کند، جمع‌آوری کرده است.

این استارتاپ 7 نفره در سال 2018 توسط النا ژیژیمونتووا و اندرو دی لوسا تاسیس شد. هر دو بنیانگذار قبل از راه اندازی Spiral، چهار سال را در آمازون به عنوان مهندس نرم افزار در بخش Fire TV گذراندند. این شرکت در حال توسعه تیم مهندسی و فروش خود است و هدف آن رسیدن به نیروی کار 12 نفری تا پایان سه ماهه اول سال 2023 است.

این استارت آپ نرم افزار هوش مصنوعی را معرفی می کند که چندین کانال را برای بازخورد مشتریان اسکن می کند. این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا باگ‌ها یا سایر مشکلات مطرح‌شده توسط مشتریان را شناسایی کرده و به سرعت آن‌ها را برطرف کنند.

تعداد زیادی استارت آپ دیگر وجود دارند که از هوش مصنوعی برای دنبال کردن بازار مشابهی استفاده می کنند. Unwrap مستقر در سانتا باربارا، کالیفرنیا، که توسط مهندسان سابق آمازون الکسا تأسیس شده است، ابزاری با هوش مصنوعی می فروشد که بازخورد کاربران را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند. پس از گذراندن برنامه انکوباتور در موسسه آلن برای هوش مصنوعی در سیاتل، 3 میلیون دلار جمع آوری کرد. دیگر بازیکنان قابل توجه عبارتند از Enterpret و Viable.

اسپیرال فناوری خود را به شرکت‌های متوسط ​​تا بزرگ در بانکداری، فین‌تک، دستگاه‌های متصل و صنایع بیمه و غیره می‌فروشد. ژیژیمونتووا در ایمیلی به brooztechnology گفت که نرم‌افزار آن در حال حاضر توسط بیش از 12 مشتری با “پرسش‌های مشتریان ورودی زیادی” استفاده می‌شود.

او گفت: “ما می دانیم که بودجه ها در حال کاهش است، اگرچه می بینیم که بسیاری از شرکت ها فعالانه به دنبال راه حل هایی با تمرکز بر تبدیل و حفظ هستند.” “آنها متوجه می شوند که راضی نگه داشتن مشتریان فعلی بسیار ارزان تر و دلسوزانه تر از تلاش برای بازگرداندن آنها پس از یک تجربه هیجان انگیز است.”

اسپیرال در سال 2019 2.4 میلیون دلار جمع آوری کرد و یکی از شرکت کنندگان برنامه شتاب دهنده الکسا آمازون بود. سرمایه گذاران در آخرین دور شامل Bellevue، شرکت سرمایه گذاری مستقر در واشنگتن Trilogy Equity Partners، Techstars، Community Access Fund، فرشته سرمایه گذار کوین Mahaffey و AVG/Triphammer Ventures هستند.