اسنپ ​​یا تپسی؟ کی بهتره؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اسنپ ​​یا تپسی؟ کی بهتره؟

در ده سال اخیر با توسعه خدمات اینترنتی و محبوبیت روزافزون آنها در ایران، افراد زیادی به خدمات اینترنتی روی آورده اند. یکی از مهم ترین این برنامه ها قطعا اسنپ است که شما از آن استفاده می کنید دانلود اسنپ برای آیفون یا سیستم عامل اندروید می توانید از آن در گوشی هوشمند خود استفاده کنید و از تاکسی های اینترنتی استفاده کنید. البته این تنها نرم افزار اسنپ نیست که برای این سرویس ها در اختیار کاربران قرار می گیرد و تپسی یکی دیگر از این پلتفرم هاست. اما مسافران و رانندگان ممکن است تعجب کنند که کدام بهتر است و آیا می تواند انتخاب بهتری باشد؟!

مسافران چه کسی را انتخاب کنند؟ دانلود اسنپ برای آیفون یا تاپسی؟

اگر اهل سفر هستید و می خواهید یکی از این دو را برای سفر خود انتخاب کنید، کار شما بسیار آسان است و می توان گفت که همه با توجه به تجربه هر کدام می توانند. دانلود اسنپ برای آیفون یا نصب برنامه های دیگری مانند Tapsi را انتخاب کنید. البته باید در نظر داشته باشید که مسافران می توانند از هر دو استفاده کنند. به عنوان مثال، در یک روز شلوغ با ترافیک سنگین، ممکن است نتوانید از تپسی تاکسی بگیرید، اما یک راننده در اسنپ سفر شما را می پذیرد.

اسنپ ​​یا تپسی؟ کی بهتره؟

تفاوت خدمات اسنپ با تپسی چیست؟

البته باید در نظر داشته باشید که هر دو برنامه دارای ویژگی های مشابه سایر پلتفرم ها هستند که بدون شک سرویس های متفاوتی را ارائه می دهند و حتی گاهی اوقات عملکردهای متفاوتی دارند. اما یکی از ویژگی هایی که اسنپ را از تپسی متمایز می کند، امکان بازپرداخت وام در پایان ماه است.

اس دانلود اسنپ برای آیفون شما می توانید برای سفر به هر نقطه از شهر خود اقدام کنید و به مقصد برسید، اما یکی از این ویژگی ها همانطور که اشاره کردیم امکان پرداخت اعتباری است. این سرویس به شما این امکان را می دهد که در طول ماه از تاکسی های اینترنتی استفاده کنید و در پایان ماه هزینه آن را پرداخت کنید. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد اسنپ است که می توانید از آن استفاده کنید تا نگران پرداخت نباشید. برای استفاده از این سرویس فقط باید شماره ملی خود را وارد کنید و در صورت داشتن شرایط می توانید از آن استفاده کنید.

اسنپ ​​یا تپسی؟ کی بهتره؟

ایمنی سفر یک ویژگی بسیار کاربردی است

همانطور که می دانید امکانات و عملکردهایی که در هر دو اپلیکیشن وجود دارد بسیار شبیه به هم هستند اما یکی از مهمترین آنها گزینه امنیت سفر است که در واقع شما را در سفر بیمه می کند. که البته با دانلود اسنپ برای آیفون یا با نصب اپلیکیشن tapsi می توانید از این قابلیت بهره مند شوید.

به طور کلی در این مقاله سعی کرده ایم شما را در انتخاب بین این دو اپلیکیشن راهنمایی کنیم تا بتوانید به راحتی یکی از آن ها را انتخاب کنید. جهت شما دانلود اسنپ برای آیفون با کلیک بر روی این لینک می توانید به راحتی نسخه iOS این اپلیکیشن و اپلیکیشن های دیگری مانند تپسی را بسازید.