• خانه
  • اخبار
  • اسنپ ​​چت با ناشران اخبار برای بهبود داستان های پویا همکاری می کند

اسنپ ​​چت با ناشران اخبار برای بهبود داستان های پویا همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اسنپ ​​چت با ناشران اخبار برای بهبود داستان های پویا همکاری می کند

اسنپ ​​چت یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی است که رقیب کوچک تری برای اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی که با قابلیت های نرم افزاری خاص خود شناخته می شود، اخیرا پا را فراتر گذاشته است. بر این اساس، شاهد همکاری اسنپ چت با ناشران خبری برای بهبود استوری های پویا هستیم. اس ترنجی با من باش.

اسنپ ​​چت با ناشران خبر همکاری می کند. هدف این شبکه اجتماعی چیست؟!

همانطور که احتمالا می دانید، اسنپ چت دیسکاور معمولا محتوای جدیدی است که ممکن است مورد توجه کاربران این پلتفرم باشد. همچنین اخبار ملموس و مهمی را ارائه می دهد، اما تاکنون تمرکز زیادی روی این بخش صورت نگرفته است. به گزارش 9to5Mac، اسنپ چت در حال حاضر ویژگی جدیدی به نام «داستان های پویا» را توسعه داده است تا روند انتشار اخبار را ساده کند و کاربران خود را در جریان قرار دهد.

بخش جدید داستان های پویا اسنپ چت با فیدهای RSS از شرکای رسانه های محلی همگام می شود و هر بار که مقاله جدیدی منتشر می شود، داده ها را برای یک خبرگزاری ارسال می کند. بنابراین، هنگامی که یک داستان جدید منتشر می شود، صفحه SnapChat Discover آماده نمایش است. داینامیک استوری ادعا می‌کند که اسنپ چت به اسنپ‌چتر کمک می‌کند تا اخبار جهان را همانطور که انجام می‌دهد دریافت کند.

با این حال، حتی اگر نسخه وب مقاله حاوی یک ویدیو باشد، در حال حاضر انتظار نداشته باشید که آن را در این بخش ببینید. طبق گفته Axios، Dynamic Stories در حال حاضر شامل ویدیو نمی شود، اما این چیزی است که Snapshot احتمالا در آینده اضافه خواهد کرد.

اسنپ ​​چت با ناشران اخبار همکاری می کند

همانطور که توسط اسنپ چت توضیح داده شده است، این داستان های پویا بلافاصله به روز می شوند. یعنی کاربران آن آخرین اخبار را مستقیماً در اپلیکیشن اسنپ چت دریافت می کنند. علاوه بر این، اسنپ چت تأکید می کند که این داستان ها فقط از ناشران رسانه ای معتبر و تولیدکنندگان محتوا می آیند.

برخی از این ناشران رسانه مورد تایید عبارتند از:

  • در آمریکا: Axios، Bloomberg، Buzzfeed، CNN، Complex Networks، Condé Nast (Self، Vogue)، ESPN، Insider، New York Post، Page Six، The Wall Street Journal، The Washington Post، TMZ، Tom’s Guide، Vice
  • در انگلستان: ووگ بریتانیا، جی کیو انگلستان، پینک نیوز، ایندیپندنت، آینه
  • در فرانسه: Femme Actuelle، Foot Mercato، Gala، GQ France، Le Figaro، Marie Claire FR، Paris Match، Vogue France
  • در هند: GQ India، MissMalini، Pinkville، Sportskeeda، The Quint، Times Now، Vogue India

مطابق با PhoneArena، کاربران اسنپ چت با کمک استوری پویا همیشه به آخرین اخبار دسترسی خواهند داشت و این ویژگی جدید مزایای بیشتری را برای شبکه اجتماعی و شرکای آن به ارمغان می آورد. پیش از این، آپلود اخبار در اسنپ چت فرآیندی دشوار بود و به‌روزرسانی آن‌ها در صورت نیاز را برای ناشران سخت‌تر می‌کرد.

اما اکنون که استوری پویا یک فرآیند خودکار است، ناشران احتمالاً مجبور نخواهند شد کارهای زیادی برای آپلود یا ذخیره اخبار خود در اسنپ چت انجام دهند. Snapshot علاوه بر آسان‌تر کردن آپلود، تبلیغات بین این داستان‌های پویا را نشان می‌دهد و بخشی از درآمد خود را با ناشران به اشتراک می‌گذارد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا به نظر شما این ویژگی مفید و کاربردی است؟!