• خانه
  • اخبار
  • استیو و کانی بالمر 400 میلیون دلار به مدیران سرمایه گذاری سیاه پوست می دهند

استیو و کانی بالمر 400 میلیون دلار به مدیران سرمایه گذاری سیاه پوست می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استیو و کانی بالمر 400 میلیون دلار به مدیران سرمایه گذاری سیاه پوست می دهند

استیو و کانی بالمر 400 میلیون دلار به مدیران سرمایه گذاری سیاه پوست می دهند
استیو و کانی بالمر (عکس دسته جمعی بالمر)

استیو و کانی بالمر 400 میلیون دلار در تلاش برای تقویت مدیران صندوق سرمایه گذاری سیاه پوستان و مشاغل سیاه پوست سرمایه گذاری می کنند.

مدیر عامل سابق مایکروسافت و همسرش با چهار شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر سرمایه گذاری سیاه و سفید و صندوق های سهام خصوصی کار می کنند.

به گفته بالمرز، فیرویو کپیتال و گلدمن ساکس به طور انحصاری در سرمایه‌های ریسک‌پذیر و صندوق‌های سهام خصوصی تحت رهبری سیاهان سرمایه‌گذاری خواهند کرد که حداقل 30 درصد از شرکت‌های سبد سهام زیربنا توسط کارآفرینان/بنیان‌گذاران سیاه‌پوست رهبری می‌شوند. مشارکت ها شامل تعهد افزایش تاثیر وجوه با سرمایه اضافی است.

JP Morgan Chase و GCM Grosvenor و همچنین Ariel Alternatives’ Project Black نیز شامل می شوند. Project Black یک ابتکار سهام خصوصی است که ماموریت دارد تا مشاغل پایدار سیاه‌پوست، لاتین و لاتین را توسعه دهد.

استیو بالمر گفت: «این فرصتی باورنکردنی برای سرمایه‌گذاری در بازاری است که سرمایه‌ی کمتری دارد. ما امیدواریم که این امر ارزش دسترسی مدیران سرمایه گذاری سیاه به سرمایه را به سایر سرمایه گذاران نشان دهد. افراد بزرگی وجود دارند و ما هیجان زده هستیم که این بخش را تسریع کنیم و مشتاقانه منتظر بازدهی عالی هستیم.

بالمر که مالک امتیاز NBA لس آنجلس کلیپرز است، با دارایی خالص 84 میلیارد دلار در رتبه دهم فهرست میلیاردرهای بلومبرگ قرار دارد.