• خانه
  • اخبار
  • استیو و کانی بالمر، بنیاد گیتس 20 میلیون دلار به دانشگاه اهدا کردند. پزشکی واشنگتن

استیو و کانی بالمر، بنیاد گیتس 20 میلیون دلار به دانشگاه اهدا کردند. پزشکی واشنگتن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استیو و کانی بالمر، بنیاد گیتس 20 میلیون دلار به دانشگاه اهدا کردند. پزشکی واشنگتن

استیو و کانی بالمر، بنیاد گیتس 20 میلیون دلار به دانشگاه اهدا کردند. پزشکی واشنگتن
پل رمزی رئیس سابق پزشکی UW. (عکس UW)

دانشگاه واشنگتن یک ریاست جدید وقفی در UW Medicine را اعلام کرده است که هر کدام با دو هدیه 10 میلیون دلاری از طرف بنیاد بیل و ملیندا گیتس و مدیر عامل سابق مایکروسافت استیو بالمر و همسرش کانی بالمر حمایت می شود.

رئیس دانشکده پزشکی UW که اخیراً بازنشسته شده بود، Paul G. Ramsey، که به مدت 25 سال به عنوان مدیر عامل دانشکده پزشکی و UW پزشکی دانشگاه واشنگتن خدمت کرد تا در ماه ژوئن بازنشسته شد، تجلیل خواهد شد. خانواده های دیگری نیز به دانشکده کمک کرده اند.

این بودجه برای روسای فعلی و آینده برای حمایت از برنامه‌های پزشکی UW تأمین مالی می‌کند. یکی از سخنگویان UW Medicine گفت که وجوه محدود به یک فعالیت خاص نیست و رئیس دانشگاه “حداکثر انعطاف” را در نحوه استفاده از وجوه دارد.

اولین توزیع از صندوق ها از 30 ژوئن سال جاری در دسترس خواهد بود. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: «احتمالاً بودجه به پروژه‌های تحقیقاتی، آموزش پزشکی و برنامه‌های حمایت از دانشجویان و طرح‌هایی که تعالی و برابری در مراقبت‌های بهداشتی را ارتقا می‌دهند، تخصیص می‌یابد.»

هر دو بیل گیتس و استیو بالمر در بیانیه ای از UW Medicine روز جمعه رمزی را دوست نامیدند و ریاست دانشکده را اعلام کردند.

دکتر رمزی یک رهبر برجسته، یک پزشک قابل اعتماد، یک مربی فداکار و یک دوست عزیز بوده است. گیتس در این بیانیه گفت: ما خوشحالیم که می‌توانیم به کمک‌های پل در بهبود عدالت سلامت در جامعه خود از این طریق احترام بگذاریم. رمزی ادغام تحقیقات بالینی و برنامه های آموزشی دانشکده را رهبری کرد و ادغام با مرکز سرطان فرد هاچینسون را رهبری کرد.