منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • استیو بالمر، بنیانگذار USAFacts و مدیر عامل سابق مایکروسافت در مورد وضعیت اتحادیه در اعداد

استیو بالمر، بنیانگذار USAFacts و مدیر عامل سابق مایکروسافت در مورد وضعیت اتحادیه در اعداد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
استیو بالمر، مدیر عامل سابق مایکروسافت، بنیانگذار USAFacts است. (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

درک هر موضوع مستلزم دانش اعداد است و این شامل بررسی روندهای بلندمدت می شود. این یکی از اصول راهنمای استیو بالمر به‌عنوان مدیر عامل مایکروسافت بود و به عنوان بنیانگذار USAFacts، یک سازمان غیرانتفاعی، یک سازمان غیرحزبی که داده‌ها را از دولت ایالات متحده جمع‌آوری و گزارش می‌کند، شعار او باقی مانده است.

نمونه ای از سخنرانی این هفته وضعیت اتحادیه: رئیس جمهور جو بایدن اشاره کرد که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال 2021 به میزان 5.7 درصد رشد کرد. چیزی که او به آن اشاره نکرد این واقعیت بود که تولید ناخالص داخلی 3، 4 درصد در سال 2020 کاهش یافت. مثبت یا منفی. ، این یک زمینه مهم برای درک کامل آنچه در سال 2021 اتفاق افتاد است.

“ما V را داشتیم [shaped] ریکاوری، فرود سریع و صعود سریع. این عالی است. بالمر گفت: ما باید به این موضوع افتخار کنیم. اما اگر به سبک زندگی مردم نگاه کنید، آنها بیشتر شبیه یک عدد دو ساله هستند تا یک سال.”

مثال دیگر: اظهارات بایدن مبنی بر اینکه این کشور «تقریباً 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کند». در واقع، بسته به نحوه محاسبه R&D، تحقیقات USAFacts نشان می دهد که از دهه 1960، هزینه ها 2٪ از تولید ناخالص داخلی بوده است. این رقم از اواسط دهه 1990 کمتر از 1 درصد است.

افراد مختلف نتایج و اظهارات متفاوتی را از داده ها تولید می کنند، اما به عنوان نقطه شروع، دیدن و درک روند بلندمدت مهم است.

بالمر به سرعت اشاره می کند که تمایل به نگاه کردن به اعداد و ارقام خارج از چارچوب دو حزبی است: هم سیاستمداران جمهوری خواه و هم دموکرات می دانند چگونه از اعداد به صورت انتخابی برای فروش برنامه های خود به مردم آمریکا استفاده کنند. هدف USAFacts قرار دادن این اعداد در چارچوب و توجیه گفتگوی ملی در درک مشترک از حقایق است.

بالمر درباره نطق درباره وضعیت اتحادیه گفت: «درباره اعداد بحث شد. “اما اعداد بسیار ناقص بودند. واقعاً سخت بود که بفهمیم چه اتفاقی می‌افتد، چه چیزی واقعاً پیشنهاد می‌شود و واقعاً چه چیزی قرار است ما را بخرد.

بالمر، رئیس LA Clippers و مدیر عامل سابق مایکروسافت، در پادکست brooztechnology به ما می‌پیوندد تا در مورد گزارش USAFacts State of Union in Numbers بحث کند. این ارقام برای پایش اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند، زیرا کشور از همه گیر خارج می شود و با تأثیر اقتصادی جهانی تهاجم روسیه به اوکراین مواجه می شود.

ما همچنین در مورد روندهای فناوری، آینده تجربه ورزشی شخصی، و ابتکارات بشردوستانه او با همسرش، کانی، از طریق گروه بالمر آنها در زمینه هایی از جمله بی خانمانی و آموزش صحبت می کنیم.

بالمر و USAFacts با brooztechnology در پادکست Numbers Geek در سال‌های 2018 و 2019 همکاری کردند و داده‌های بسیاری از مسائل کلیدی کشور را بررسی کردند. بسیاری از این مسائل از آن زمان به طور چشمگیری تغییر کرده است، مانند هزینه های دولت، بازار کار، مراقبت های بهداشتی، مهاجرت و اقتصاد.

در پادکست های Apple، Google Podcasts، Spotify یا هر کجا که گوش می دهید، در بالا گوش دهید یا در brooztechnology مشترک شوید.

پادکست، ویرایش و تولید شده توسط کرت میلتون. موسیقی مضمون توسط Daniel LK Caldwell.