• خانه
  • اخبار
  • استودیوی Oculus Camouflaj، استودیوی منطقه سیاتل را که پشت “Iron Man VR” است خریداری می کند.

استودیوی Oculus Camouflaj، استودیوی منطقه سیاتل را که پشت “Iron Man VR” است خریداری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
استودیوی Oculus Camouflaj، استودیوی منطقه سیاتل را که پشت "Iron Man VR" است خریداری می کند.

استودیوی Oculus Camouflaj، استودیوی منطقه سیاتل را که پشت "Iron Man VR" است خریداری می کند.
(تصویر استتار)

Camouflaj، سازنده بازی Bellevue، مستقر در واشنگتن، به استودیوی Oculus متا پیوست.

Camouflaj، که در سال 2012 تاسیس شد، استودیو پشت سال 2013 است جمهوری و 2019 Iron Man VR. مدیرعامل آن، رایان پیتون، قبلاً مدیر خلاقیت 343 Industries بود. هالو 4.

پیتون در وب‌سایت Camouflaj نوشت: «در نهایت، زمانی که Camouflaj را در سال 2011 شروع کردم، دست کشیدن از استقلال هرگز برنامه‌ای نبود، اما همه چیز بعد از ملاقات با تیم Oculus Studios تغییر کرد که فقط با مهربانی و احترام با ما رفتار کردند.»

این دو شرکت قبلاً در سال 2018 برای انتشار نسخه VR از آن همکاری داشتند جمهوری در Oculus Go.

Iron Man VR، بازی مبتنی بر و دارای ابرقهرمان مارول در کنفرانس Meta Connect 2022 روز سه شنبه رونمایی شد. Oculus خود آماده انتشار است Iron Man VR به عنوان نسخه آتی (3 نوامبر) برای هدست واقعیت مجازی مستقل Meta Quest 2.

پیتون نوشت: «در طول سال گذشته، متقاعد شدم که تبدیل شدن به بخشی از متا به ما این امکان را می‌دهد که به طور کامل به جاه‌طلبی‌های بلندمدت واقعیت مجازی خود متعهد شویم و ارزش‌های ما برای ایجاد بازی‌های با کیفیت بالا و معنادار در محیط کار سالم کاملاً با اهداف و ارزش های سازمان بزرگتر همسو است.

پیتون پس از انتشار Meta Quest 2 به عنوان رئیس استودیو در Camouflaj باقی خواهد ماند Iron Man VR کشتی‌ها، روی پروژه‌ای اعلام‌نشده تمرکز خواهد کرد که او آن را «بزرگ‌ترین بازی استودیو تا کنون» می‌نامد.

Camouflaj یکی از سه توسعه دهنده ای بود که به عنوان اعضای جدید شبکه Oculus Studios به همراه Twisted Pixel معرفی شدند.قلب ویلسون) و آرماتور استودیو (Resident Evil 4 VR). دفتر مرکزی هر دوی این شرکت های اخیر در آستین، تگزاس است.

یکی از نمایندگان متا به brooztechnology تایید کرد که هر سه استودیو به طور رسمی توسط متا خریداری شده اند، که جزئیات معاملات را به اشتراک نمی گذارد.

دیگر اخبار بازی Pacific Northwest اعلام شده در Meta Connect 2022 شامل موارد زیر است:

  • در میان ما VR، نسخه واقعیت مجازی بازی کسر اجتماعی ردموند واقع در واشنگتن Innersloth در تاریخ 10 نوامبر در Quest 2 عرضه خواهد شد. نسخه VR بازی توسط استودیوی شل گیمز در پیتسبورگ ساخته شد و در نمایشگاه Penny Arcade Expo سپتامبر در سیاتل به نمایش درآمد.
  • ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت در متا کانکت اعلام کرد که نسخه بتای Xbox Cloud Gaming به فروشگاه Meta Quest می آید. مانند برنامه فعلی نتفلیکس، نسخه Xbox Quest به بازیکنان نوعی سینمای مجازی می‌دهد، با بازی‌های Xbox که از فضای ابری به صفحه‌ای دو بعدی «عظیم» پخش می‌شوند و از طریق یک پد Xbox متصل به Quest 2 شما قابل پخش هستند.
  • هدست VR بعدی متا، Meta Quest Pro “بالاترین”، در تاریخ 25 اکتبر با قیمت 1499.99 دلار عرضه خواهد شد.